Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, jestem osoba otyla z wieloma kompleksami. Jednak dosc juz tego, malymi krokami chce sie naprawic. Mozecie polecic we Wroclawiu jakis basen, ktory jest malo uczeszczany? Chcialbym na niego chodzic 2 razy w tygodniu w godzinach wieczornych. Bardzo mi zalezy na poczatku, aby cieszyl sie mala popularnoscia, musze sie oswoic. Moze jakis szkolny?

#plywanie #wroclaw #trening #mikrokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 25
we Wroclawiu [...] basen [...] malo uczeszczany


@AnonimoweMirkoWyznania: przykro mi ale musisz wybrac dwa

Nikt nie daje #!$%@? o innych, ani na basenie, ani na silowni, na biezni, na rowerze itd. Serio nie zwraca sie na ludzi uwagi bo jestes tam zeby robic swoje, a nie obserwowac i oceniac innych. A jesli ktos uskutecznia takie akcje, to jest to umyslowa ameba i co jak co, ale amebami nie nalezy sie przejmowac.
pomyśl o chodzeniu na basen z samego rana


@Sheta: no raczej nie, przynajmniej nie w kontekście ilości osób

Nikt nie daje #!$%@? o innych, ani na basenie, ani na silowni, na biezni, na rowerze


@PurpleHaze: raczej nikt normalny, raczej jeszcze bardziej zakompleksione #!$%@? żeby odwrócić od siebie uwagę

@AnonimoweMikroWyznania: generalnie na basenie, co przy sporej nadwadze jest najlepszą opcją, żadne maskowania sadła nie zdadzą egzaminu więc #!$%@? to i
@AnonimoweMirkoWyznania Może hala orbita? Z opinii można wyczytać, że jest to najmniej uczęszczany basen we Wrocławiu. Zobacz sobie w Google o których godzinach jest najmniej ludzi i wtedy przyjdź. Warto również sprawdzić u nich na stronie, które tory o której godzinie są wynajęte.
Np w poniedziałek najlepiej przyjść o 12 :D. No ale jeżeli tylko godziny wieczorne to niestety licz się z tlumami
klagu - @AnonimoweMirkoWyznania Może hala orbita? Z opinii można wyczytać, że jest to...

źródło: comment_eUJRaTtbQt8lF0FRj4b6gaLWyzvRqIZI.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania w Kobierzycach jest mniej uczęszczany basen, czynny od 6. Basen to świetny pomysł na początek - nie obciąża stawów i pozwala wzmocnić mięśnie kręgosłupa. W nosie miej hejterów, ważne, że znasz problem i działasz.
Jeśli masz duży problem z jedzeniem to idź do dietetyka, pomoże w miarę bez szoku zmienić dietę.
@AnonimoweMirkoWyznania: To Ty zmieniasz się dla siebie przede wszystkim. Jeśli ktokolwiek na Ciebie krzywo spojrzy, olej to. To będzie Twój pierwszy i bardzo istotny krok do zmiany siebie - nie przejmuj się tym, co myślą inni. Głowa do góry, jestem z Tobą :)
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli w wyjściu na basen problemem nie jest kondyncja, stan zdrowia a inni ludzie, to jest Twój największy problem. Super, basen na pewno Ci pomoże, ale ogarnij jeszcze pewność siebie. Będziesz miał wtedy więcej zajęć dla siebie "dostępnych".