Wpis z mikrobloga

Ludzie z produkcji się śmieją z mojego człowieka orkiestry, który tylko "siedzi i klika w ten komputr". Że jak niby on może być zmęczony po pracy.

A to on z nich wszystkich najbardziej #!$%@? i ma największą odpowiedzialność za to co robi. Zamawia wysyłki, ogarnia sklep, a nawet żeby odciążyć innych bierze też na siebie kontakt mailowy. Jedyny człowiek w tej firmie który naprawdę ma prawo być wypruty po pracy. No, ale nie, bo on sobie SIEDZI, a oni muszą stać bezmyślnie przy maszynie.

Dobrze, że nie wiedzą że on za klikanie w komputer dostaje 3x więcej niż oni :D Że na 20 dni grudnia sam z siebie bierze nadgodziny i za miesiąc ściągnie z 15 tysięcy. No, ale gdzie ja takiego drugiego znajdę. To nawet mnie można w tej firmie zastąpić łatwiej niż jego.

#firma #oswiadczenie
  • 52
@oiio ja pracuje na kopalni (pod "firmą" czyli nie mam barbórki, 14 czy jakiejkolwiek innej kasy ekstra dla górników) a po pracy dorabiam w sklepie internetowym po 2h dziennie i nie raz kilku upierdliwych klientów albo jakaś reklamacja potrafi wyciągnąć bardzo dużo energii. Trzeba doceniać jednak zarówno pracę umysłową i fizyczną i do ocen obu podchodzić z pokorą. Pozdrawiam
@Mega_Smieszek Bujda, pracuje w firmie z oknami, montaże takie pierdoły. Jako że jestem młody a szef ma braki czasem zastępuje dziewczyny w biurach jak mają wolne albo L4. I wiesz co?? Mniej się wymęcze przy pracy fizycznej niż przy siedzeniu i klikaniu w komputer.
@Mega_Smieszek napisałem tylko jak to widzę i dlaczego. Nie oceniałem cię ani nie nazwałem żadnym słowem. Przykro mi że masz o mnie takie zdanie.

kisnę z ludzi

takie osobniki
jedyne co fizycznie zrobili to przynieśli zakupy z biedronki
jakiś łeb
głąby
#!$%@?, którzy nie potrafią spojrzeć na to z innej strony