Wpis z mikrobloga

Dobra mirki, ogłaszam zapisy do Wykop Cupu (tag #wykopfootballcup ) rozgrywanego wzorem 4Chan Cup w #proevolutionsoccer PES2013.

Mirkolista do zapisania się: https://mirkolisty.pvu.pl/list/hYE0ftXjfgsMgR6g

Zasady:
1. Grają między sobą reprezentacje tagów. Steruje AI.
2. Można zgłosić reprezentację dowolnego tagu. Zawodnikami muszą być userzy udzielający się pod danym tagiem. Dany użytkownik może grać tylko w jednej reprezentacji.
3. Należy podać pełny skład drużyny, logo mile widziane. Wystarczy, że dany team zgłosi jedna osoba, nie musicie się dobierać!
4. Zgłoszenia pod tym postem przyjmowane są do dnia 22 grudnia do godziny 23:59.
5. Rozgrywki - systemem pucharowym - odbędą się w dniach 27 - 31 grudnia z meczem o 3 miejsce i Wielkim Finałem w Sylwestra. Wszystko będzie streamowane.

Wołam też śmieszków z zapisów drużynowych mirkoskoków, jesteście pozytywnie zakręceni to może pomożecie. JAK KTO NIE CHCIAŁ BYĆ ZAWOŁANY TO SORRY.

pic rel to wyniki testowego meczu neuropa - 4konserwy

#gry #glupiewykopowezabawy #mecz #pilkanozna
K.....a - Dobra mirki, ogłaszam zapisy do Wykop Cupu (tag #wykopfootballcup ) rozgryw...

źródło: comment_MDNjiPbnF8INchI70B0qN7RivpqqYZmY.jpg

Pobierz
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jvl_90: sry, że się nie odzywałem, ale choróbsko mnie dopadło, a w takiej sytuacji mirko jest jedną z ostatnich rzeczy, jaka mnie obchodzi xd

w każdym razie, ja jak najbardziej się piszę, tylko co należy w takim wypadku do moich obowiązków jako gracza? mam sobie wybrać pozycję, jakieś staty dobierać czy muszę tylko patrzeć jak AI mną steruje?
  • Odpowiedz
@Kuracyja:
Wylosowałam pozycje i numery. Nie wiem na ile można personalizować drużyny w tej grze, najwyżej napisałam za dużo. Pogrubione nicki to wyjściowa 11 na pierwszy mecz (pierwsza dziesiątka plusujących post z wołaniami, bez faworyzowania). Gramy ustawieniem 3-2-3-2, w nawiasach nr na koszulce. Różowe koszulki, białe spodenki w meczach domowych; białe koszulki, różowe spodenki w wyjazdowych, bramkarz na granatowo. Logo wstawił lech1991 paręnaście postów wyżej.

Bramkarze: DBR9 [3], podobnomialemmultikonta [10], vshila [28]

Obrońcy: ptasigryp[7], kvvach[55],
  • Odpowiedz