Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dnasstorm: Nie ma reguły, ale myślę że jest taka korelacja "im starsza tym luźniejsza". Wydaje mi się że mam na tyle gubego #!$%@? że nie ma to dla mnie znaczenia, nie spotkałem jakiejś rozepchanej, choć faktycznie jedne są bardziej ciasne od innych.
  • Odpowiedz
@dnasstorm: XDD XDDD XDDDD. Ilość partnerów seksualnych ma mniejszy wpływ na ciasność pochwy niż porody czy naturalne predyspozycje. Wiem, bo zbyt często spotykam mega ciasne divy, nie możliwe by one miałą niski przebieg. Ponadto cipkę można wyćwiczyć trenując kegla.
  • Odpowiedz
@DRlVE: jak ogólnie mam #!$%@? na to, co kto robi ze swoimi pieniędzmi i wolnym czasem, tak tu muszę przyznać - fajnie to napisałeś. Na dziwki nie chodzę i nie zamierzam, ale tym wpisem mnie prawie namówiłeś xD

Jednak ostatecznie odmówię, o seks łatwo, a ta nutka adrenaliny w trakcie uwodzenia/flirtowania jednak jest zbyt przyjemna.
  • Odpowiedz
@slepywidzi: we Wrocławiu masz kilku dobrych trenerów z uwodzenia, wolisz 2k wydac na szkolenie zeby potrafic podrywac dupy i miec seks (bez gwarancji ze sie uda) czy za te pieniadze 15 razy pojsc na #!$%@? i miec seks (100% pewnosci ze poruchasz) ?

  • Odpowiedz
@a-lexis: zrezygnuj z seksu oralnego (bez zabezpieczenia) w obie strony, używaj prezerwatywy (to oczywiste), to pozwoli ci zminimalizować ryzyko, które będzie zawsze. O tyle dobrze że prostytutki zawsze się zabezpieczają, w przeciwieństwie do puszczalskich #!$%@? na imprezach, tam dopiero jest ryzyko. Osobiście nie mam tego typu obaw co do prostytutek, przeczytaj dokładnie cały wątek - ten wpis - znajdziesz jeszcze pewnie ze 2 wskazówki.

A na #!$%@? ci motel, widać że
  • Odpowiedz
@DRlVE: od tamtego czasu już trochę się do edukowałem szczególnie o tych choróbskach żadnego lizu lizu tylko guma widzę ze to podstawowe bhp w tej zabawie.
  • Odpowiedz
A czy może być coś takiego, że taka diva da mi swoje gumki i będą one przez nią przekłute? Może być jakiś czynnik, który by taką do tego skłonił poza jakąś chorobą psychiczną? I jeszcze, jeśli umyję się u siebie to mogę się spodziewać, że trafię na babeczkę która będzie nalegać, żebym wszedł pod prysznic też u niej?
  • Odpowiedz
@DRlVE dzięki mistrzu za poradnik
To w ogóle zabawne zobaczyć jak dwa lata temu dawałeś wpisy o tym, że się "dygasz" i sam pytałeś jak to jest z tymi dziewczynami, za półtorej roku napisałeś poradnik chodzenia na #!$%@?.
Więc jeszcze raz dzięki w imieniu mirkow, bardzo pomogłeś
  • Odpowiedz