Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 2
@DRlVE zawsze chcialem o tym poczytać i ogarnąć jak wygląda temat, a więc dziękuję za dostarczenie dawki wiedzy :) Piszesz ze wychodzisz z łazienki, ona siedzi na łóżku w kuszący stroju, ok ale wtedy zaczynasz się do niej dobierac czy czekasz na jakiś sygnał? 2. Nigdy nie odczułes że diva jest jakaś sucha? Chodzi mi o sam fakt że zapewne nie zawsze jej się chce czyli używają lubrykantu? Jeżeli preferujesz własne gumki
  • Odpowiedz
bo na odlotach jest około 2000 ogłoszeń dziewczyn z Wawy, a na roksie dwa razy mniej. Ponadto większość dziewczyn mających ogło na roksie ma też na odlotach. Po prostu większy wybór. W pozostąłych rejonach kraju jest odwrotnie. Wynika to z pewnych względów historyczno-ekonomicznych, ale nie będe się rozpisywał.


@ChadWawa: to prawda że #divy najdroższe są w Rybniku?
  • Odpowiedz
  • 0
@DRlVE tego fragmentu nie kumam do tego stopnia ze az #!$%@? fejkiem

Jeśli jesteś prawiczkiem i chcesz iść do prostytutki to znajdź odpowiednią, czytaj kartoteki, nie żałuj kasy.


po co bulic tyle hajsow jak prawikowi albo nie stanie albo 4 ruchy i wor suchy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bisu: chyba przeczytałeś o tym w "natemat". Jak cię to intresuje to ściągnij dane z ogłoszeń z roksy i zrób zestawienie średnich cen w podziale po miastach. Tak ciężko korzystać z neta i mózgu samemu? Ja piehdole ja i @DRIVE nie możemy za was robić wszystkiego.
  • Odpowiedz
@verdelux: Też mi się wydaje, że to nietypowe. Choć zawsze byłem outsiderem, to nie mam się za przegrywa, kwestia nastawienia. Męczą mnie relacje i nie mam siły na bajerowanie, a co dopiero, niekoniecznie, jakichś kaszalotów.
  • Odpowiedz
@asert4:

Piszesz ze wychodzisz z łazienki, ona siedzi na łóżku w kuszący stroju, ok ale wtedy zaczynasz się do niej dobierac czy czekasz na jakiś sygnał?


To się dzieje naturalnie, wychodzi z łazienki to idziesz do niej, przecież nie będziesz czekał przy drzwiach do łazienki 15 minut czy coś pewnie by po chwili podeszła zdziwiona czego tak stoisz

Po wyjściu z
  • Odpowiedz
@Zorak: to ja ciebie nie rozumiem

po co bulic tyle hajsow jak prawikowi albo nie stanie albo 4 ruchy i wor suchy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Twoja logika: "NIGDY NIE UPRAWIAŁEM SEKSU, ZA PIERWSZYM RAZEM MOŻE BYĆ SŁABO, NO TO LEPIEJ NIGDY NIE BĘDE UPRAWIAŁ."

Dla takiego desperata 200zł to nie pieniądze, poza tym nie każdy jest #!$%@? biedakiem cebulakiem co ma bóldupy kiedy płaci za usługi.
  • Odpowiedz