Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DRlVE: no ale jak w końcu z tym czasem? Licznik zaczyna bić od momentu wejścia do mieszkania, wyjścia z prysznica, właściwego segzu? I kiedy się kończy? Masz umówiony czas i w 60 minucie już masz być poza mieszkaniem, czy chodzi o skończenie seksów? No i jak bardzo pilnują tego czasu? Te 5 minut więcej czasami dadzą czy ni #!$%@??
  • Odpowiedz
@p0lybius: za bardzo rozkminiasz

Generalnie czas liczy się od wejścia do mieszkania, ja nigdy nie usłyszałem że "musimy już kończyć", zwykle i tak byłem około 50 minut. Raz wziąłem opcję 30 i też byłem jakieś 40 min, jakby się zapomniała, innym razem przejeżdżając niedaleko zadzwoniłem że na chwilę i byłem 20 min więc policzyła jak za 30 bo były dodatkowe opcje, nie wiem co ci odpowiedzieć, nie miałem nigdy tego problemu.
  • Odpowiedz
@DRlVE: bardzo dobrze napisał, że #!$%@? są dobre jeżeli jesteś w wielkiej potrzebie, miałeś już dziewczyny lub dziewczynę z którą były jakieś uczucia i znasz tą intymną stronę seksu, więc @OmniVeritas: Twoja sytuacja raczej nie jest typowa, bo mało prawdopodobne, żeby osoba w wieku dwudziestu iluś lat, nie potrafiąca znaleźć żadnej(!) dziewczyny (czyli po prostu o bardzo niskiej samoocenie, bo to chyba jedyna rzecz, która odstrasza te brzydsze laski), dobrze
  • Odpowiedz
@verdelux: z jednej strony to sam seks, bez głebokich emocji, tak by zeszło napięcie. Natomiast tak jak piszesz, kiedy ktoś nie miał doświadczeń z dziewczyną, w sensie relacji gdzie może się poprzytulać, zaufać, poczuć bezpiecznie oraz czuć się akceptowanym - to taka akcja na szybko (bo tak właśnie z dziwkami jest) nie musi ale może być traumatyczna, albo rozczarowująca, bo rzadko kiedy dwoje ludzi naprawdę do siebie pasuje, czy to fizycznie
  • Odpowiedz
@DRlVE: Ja mam zawsze bekę z kumpla w robocie co wiecznie opowiada jak to na #!$%@? z roksy chodzi xD jakim zjebem trzeba być żeby się takimi sprawami chwalić na lewo i prawo. Podobno tak się podjarał, że nawet rodzinie opowiada xD
  • Odpowiedz
Kiedy młody mężczyzna korzysta z usług dziwki (nie diwy), zaczynamy automatycznie myśleć, że coś jest z nim nie tak. No i po prostu obrzydza nas ten fakt.


@KrowiCycek: wykryto próbę manipulacji.

@DRlVE: Zabawne, jak głęboko siedzi w człowieku norma kulturowa. Nie zgadzam się z tobą, ale w sumie jak na to racjonalnie spojrzeć, to nie mogę odmówić ci racji.

Cały feminizm z głowy, wszystkie te drobiazgi, które wmówił różowym... I
  • Odpowiedz
@dwuwarstwowy: Nigdy nie spotkałem żadnego. Sporadycznie w mieszkaniu mogą być koleżanki zazwyczaj też #!$%@?. Jeśli chodzi o burdele to nie mam żadnych doświadczeń, korzystałem wyłącznie z prywatnych ogłoszeń.

Ale jakby się taki burdel u mnie w mieście pojawił to idę
  • Odpowiedz
@dwuwarstwowy: dlatego napisałem taki poradnik, czytasz opinie i nie masz problemu. Jak znalazłeś jakąś egzotyczną ofertę to #!$%@? wie co cię czeka, może nawet straciłbyś nerkę?

Na najgorszym wypadku gdzie nie ma info o ofercie może odebrać dyspozytorka / burdel mama / inna dziwka, ale nie alfons, bez przesady. No chyba że chodzi ci o jakieś grubsze zamówienie to wtedy się kontaktujesz
  • Odpowiedz
@DRlVE: Jak miałem 15 lat to chciałem pojechać na dziwki: przenalizowałem ogłoszenia, podzwoniłem i wybrałem najodpowiedniejszą. Długo się zbierałem na odwagę i kiedy już byłem pewien na umówienie się, to (nie?)stety okazało się zmieniła miasto na jakieś odległe, więc odpuściłem temat.
  • Odpowiedz