Wpis z mikrobloga

Właśnie widzę jak na silowni ćwiczy #rozowypasek. Bardzo kaleczy siady (na suwnicy). Kolana do środka, hiperlordoza, schodzi duzo przed 90 stopni (ledwo ugina kolana), ewidentnie ma za duzo na sztandze (jakies 45 kg). Chcialem ja poprawić, ale szybszy był jakis suchy #niebieskipasek, ktory ustawil ja jeszcze gorzej i jeszcze mniej technicznie. Z duma odszedł a ja sie zastanawiam czy dziewczynie od kociego grzbietu dla odmiany kregoslup nie pęknie.

Rycerze, jak się nie znacie, to nie szkodzcie. Jak chcecie sie umowic, to zapytajcie o kawe po siłowni, a nie sabotujcie czyjeś zdrowie ze znawstwem na ryjkach.

P.s. 115 w płaskiej 5x5 pękło

#mikrokoksy #silownia
  • 14
P.s. 115 w płaskiej 5x5 pękło


@Winyl-: Ja sie dzisiaj zesrałem przy 110 5x5, za mało makaronu #!$%@? wiedziałem. W ostatniej serii drugie powtórzenie za nisko na klatce położyłem, ale dało radę odratować, 3 z kolei za wysoko i #!$%@? #!$%@?. Leże #!$%@? wstaje, wszyscy sie śmieją, ten co mnie spotował szybko #!$%@?ł żeby go nikt ze mną nie skojarzył i tyle w temacie.
Teraz jesteś mądry, a mogłeś po prostu podejść jak biały człowiek i ją poprawić skoro widziałeś, że nadal jest źle


@RoobRoys: nie no, nie mogłem, bo to nie moja sprawa. Poza tym nie chciałem chłopaka ośmieszać. Taka refleksja.

wszyscy sie śmieją, ten co mnie spotował szybko #!$%@?ł żeby go nikt ze mną nie skojarzył i tyle w temacie.


@latarnikpolityczny: lel, poważnie piszesz?