Wpis z mikrobloga

@laczka nie, nie, nie. Grypa żołądkowe to dieta ścisła - zero jakiegokolwiek pokarmu 2 dni, tylko woda. Ewentualnie pepsi lub cola żeby zabić florę bakteryjną w żołądku, która jest powodem choroby. Po coli też możesz puścić pawia ale zadziała. Za dużo razy miałem ten problem, żeby nie mieć na niego sprawdzonego sposobu. W zasadzie to #!$%@? z tego wszystkiego, bo 3 dni i będzie po infekcji.
Znowuuu następna dociekliwa jak dziennikarz. Mi pomogło bo lekarz zalecił, a skoro grypa żąłądkowa jest schorzeniem bakteryjnym czy tam wirusowym to może coś w tym jest. Może się źle wyraziłem, bo wiadomo całej flory bakteryjnej nie zabije bo to by było złe dla organizmu, ale po krótce - miałem na myśli, że lekarz dał i mi pomaga. Sama sobie szukaj jak nie wierzysz.
Intelekt pani doktor stwierdza się po umiejętnym operowaniu argumentami a nie po nabytej wiedzy. Mniemam, iż pani to wie bo na studiach uczą: "wiedza jest nabyta a inteligencja wrodzona". Skoro pani ocenia intelekt po stanie wiedzy to sama pani chyba jest nie za bardzo inteligentna ( ͡º ͜ʖ͡º) a nakręcając się tak tylko to pani udowadnia ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Wjolka: @WinoGrzybowe: > Intelligence is also strongly influenced by the environment. Factors related to a child’s home environment and parenting, education and availability of learning resources, and nutrition, among others, all contribute to intelligence. A person’s environment and genes influence each other, and it can be challenging to tease apart the effects of the environment from those of genetics. For example, if a child’s IQ is similar to that of
Oj tam, oj tam. Zaraz popis ignorancji ( ͡º ͜ʖ͡º). Mogę mieć mniejszą wiedzę, ale zupełnie nie o to chodziło, aby pokazywać komuś wyższość. W zasadzie łatwiej było napisać mi: oj tam, różowy pasku nie czepiaj się szczegółów. Ale zrobiłem to we wredny i znacznie czasochłonniejszy sposób. Bo troszkę się poirytowałem, może niepotrzebnie ( ͡º ͜ʖ͡º). Widzę, że każdy z nas tutaj
@WinoGrzybowe Chcesz z kims dyskutowac to go wołaj pod postem. Nikt Ci wyzszosci nie chce pokazywac, tylko nie powielaj bzdur wyssanych z palca, bo to moze byc ze szkoda dla kogos. Chcesz sie poczuc fajniejszy, a wychodzisz na idiote.

A @TomekABC123 Ci chyba wszystko napisal.