Wpis z mikrobloga

Właśnie chyba przeżyłem pierwszy w życiu paraliż senny. Nie polecam. Miałem wrażenie że nie śpię. Nie mogłem się ruszyć. Wydawało mi się że ktoś na mnie siedzi i strasznie się śmieje, jednocześnie dociskając mnie do materaca. Jak odzyskałem władzę nad ciałem to wszystko wróciło do normy. Śmiech ustał i okazało się że nikogo nie ma w pokoju ))¯_(ツ)_/¯

#sen #paranormalne
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fevx: Na wiki jest napisane: "Inkub (łac. incubus od incubare - "leżeć na czymś") – w demonologii inkubami nazywa się demony przybierające postać uwodzicielskich mężczyzn nawiedzające kobiety we śnie i kuszące je współżyciem seksualnym".

Bardziej mi pasuje nasza zmora, ewentualnie gnieciuch. Miałem raz paraliż senny, wisiała nade mną wielka, kocia głowa, nie mogłem się ruszyć i czułem ucisk na p----i. Jak się pozbierałem do kupy, to łóżko było tak mokre,
  • Odpowiedz
@szczurek_87 Ja jak miałem paraliż senny, to później do rana czekałem by móc zasnąć ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale to było straszne jak czułem, że coś się zbliża do mojego pokoju, otworzyło drzwi i skoczyło na mnie z przerażającym krzykiem do twarzy. Nie mogłem się ruszyć w ogóle i próbowałem zawołać mamę, ale też nie mogłem się odezwać ( ͡° ʖ̯ ͡°) To
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: Rozwinąć samo wyjście z ciała? Sporo artykułów jest w necie na temat OOBE. Ogólnie mówiąc żeby rozpocząć proces wyjścia z ciała trzeba spróbować się podnieść. Wymaga to pełnego skupienia, co jest dość trudne podczas paraliżu, trzeba podnieść całe ciało... jakbyś próbowała podnieść każdą kończynę jednocześnie... potem wisisz nad sobą i możesz robić co chcesz... latać po okolicy, po całym świecie albo przenieść się w przeszłość... w przyszłość nie udało
  • Odpowiedz
@szczurek_87: Ja też tam miałem kilka razy. Przestałem tak mieć gdy zmieniłem pozycję spania. Uwielbiałem spać na brzuchu a podobno w takiej pozycji często dochodzi do koszmarów sennych.
  • Odpowiedz
  • 0
@szczurek_87 Jest na to bardzo prosta metoda, wystarczy zmienić tępo oddychania np. bardzo przyspieszyć. Paraliż ciała ustąpi po kilku sekundach, od razu poczujesz jak wraca Ci władza w rękach itd.
  • Odpowiedz
  • 2
@Lirge mi się wydawało że coś przyciska mi głowę ręką... i nogami - jedną unieruchamia lewą rękę a drugą wciska w plecy. Wydawało mi się w pewnym momencie że mogę się bronić prawą ręką. Uderzałem niby w głowę tego czegoś i czułem długie włosy. Jak miałem paraliż to leżałem na prawym boku.

@mamtrzybuty
@Fevx
@Ka4az
  • Odpowiedz
@szczurek_87: ja też miałam pierwszy raz ostatnio, miałam wrażenie że ktoś chodzi mi po pokoju a jednocześnie czułam taki ciężar na sobie i nie mogłam się poruszyć chciałam krzyczeć ale nie mogłam wydobyć żadnego dźwięku z siebie - straszne uczucie. Przedtem zjadłam sporo i zasnęłam z pełnym brzuchem do tego na plecach więc podejrzewam że to było przyczyną, od tamtej pory tego unikam i jest ok.
  • Odpowiedz
@szczurek_87: no nic przyjemnego, nie polecam. tym bardziej, że ja mam tak, że muszę się już kompletnie wybudzić i dopiero wrócić do spania, bo jak nie to wracam ale do stanu paraliżu sennego

@WinoGrzybowe: każdy ma inaczej chyba. ja mam połączony z koszmarem we śnie, więc jestem między młotem a kowadłem. nie mogę wrócić do spania, bo zaraz się obudzę i będę w tym samym miejscu. a ile
  • Odpowiedz