Wpis z mikrobloga

@AIicja: Ziomeczek ewidentnie chciał pogadać o przysłowiowej dupie maryny xD. Wybrał głupi temat bo to oczywiste, źe różowe, mają więcej atencji bo są różowymi :P. Niektóre dlatego, że są ładne, inne dlatego, że mają fajny content :P. W każdym razie, może formuła mojego pytania była zła, chodzi mi o to czy da się z Tobą pogadać o poerdołach :P. Spokojnie, nie wykorzystam tej odpowiedzi do niczego xD. Gdybyś była ze
  • Odpowiedz
@AIicja: No #!$%@? będziesz nam teraz pokazywać każdą swoją rozmowę z idiotami? O boże napisał do mnie idiota! Patrzcie mirki idiota w internecie! Unbelievable!
  • Odpowiedz
@bT4tgL: będę pisała kiedy i gdzie chcę i o czym chcę, a piszę wtedy kiedy uznam to za potencjalne do dyskusji, dziś nawet byłam w gorących i dużo się działo, dlatego uważam moje wpisy za ciekawe i wartościowe, a jak chcesz się do kogoś przypieprzać to zajmij się gówniarzami od "gównowpisów" które to właśnie zaśmiecają cały mikroblog.

I twój komentarz mnie gówno obchodzi i ty również, napisałam by sobie poukładać
  • Odpowiedz
@bT4tgL: może zwyczajnie nie masz argumentów do dyskusji? Byłam na twoim profilu, jest zwyczajnie nudny, co drugi komentarz to cytuję:

weź wyjdź
  • Odpowiedz
  • 12
@AIicja następnego dnia na wykopie:

Kuuuurła te loszki #!$%@? księżniczki nawet popisac nie wolno, leco na tych samców alfa, w glowie tylko murzynskie kaszanki!!!! HUUURRRRRR zero zainteresowań czemu tacy porządni jak ja nie mają dziewczynyyyyyyyyy
  • Odpowiedz