Wpis z mikrobloga

  • 2
Wybrał głupi temat bo to oczywiste, źe różowe, mają więcej atencji bo są różowymi :P.


@Bzikacz: Następny. O.o Naprawdę we łbach się wam #!$%@?ło jeśli myślicie że kobiety z automatu mają tonę atencji. Polecam więcej życia i mniej mikrobloga.
Mam tu konto od paru lat a pw dostałam tylko około trzech jeśli się nie mylę. Z czego tylko raz to był niebieski który chciał zagadać.
  • Odpowiedz
@Amayor: Powiedziałem różowe, a nie kobiety, różowe paski są na wykopie... i nie mówię tu o prywatnych wiadomościach tylko o atencji na wykopie w ogóle. Naucz się rozgraniczać mirko od życia prawdziwego.
  • Odpowiedz
  • 2
@Bzikacz: Hmm, to częściowo zwracam honor, ale to nadal nie do końca prawda. Większość tej atencji to wiadro pomyj. Jak facet napisze na wykopie "zrobiłem sam karmnik dla ptaków" to my wszyscy przyklasną. Ostatnio jakaś laska pisała o lakierowanu samochodu to jeden z bardziej plusowanych komentarzy był w stylu "O JAKA TY JESTEŚ ZAJEBISTA" i coś o atencji.

(BTW różowe to nazwa używana na wykopie do określenia kobiet, a nie
  • Odpowiedz
@Amayor: Z czego dodajmy, że większość negatywnych komentarzy, jest pisany przez stuleje które:
a) Próbują byś śmieszni na siłe
b) zazdroszczą atencji
c) zakładają, że spora część Mirabelek jest przynajmniej 8/10 jednak tego nie przyznają
d) Wiedzą, że nie mają u takiej Mirabelki szans
Można byłoby zrobić test, ten sam test wstawiony przez mirka i mirabelke.
Jednak, nie chce wdawać się w kłótnie xD Także pozdrawiam Cieplutko i mam nadzieję,
  • Odpowiedz
  • 1
@Bzikacz: Ja się zgadzam że ten sam tekst wstawiony przez faceta i kobietę wywoła skrajnie różne reakcje. Tylko tyle, że nie zawsze na korzyść kobiety. Kiedyś z kumplem robiliśmy konkurs kto napisze najbardziej zminusowany komentarz - nie miał szans, posiadanie różowego paska pod profilowym zdjęciem daje niesamowity bonus do możliwości zgarniania minusów ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 1
@Bzikacz: To Twój wniosek. "nie zawsze pozytywna" to nie to samo co "w większości negatywna" choć oczywiście Twoje sformułowanie też jest prawdziwe. Nadawałbyś się na polityka - niby nie skłamałeś, ale mega zmiękczyłeś moje słowa i w ten sposób zmieniłeś ich znaczenie :D
  • Odpowiedz
@bT4tgL: może zwyczajnie nie masz argumentów do dyskusji? Byłam na twoim profilu, jest zwyczajnie nudny, co drugi komentarz to cytuję:


@AIicja: zaglądanie ludziom do profilu żeby poprzeć swój ad hominem jest naprawdę słabe. Nie szanuję, nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz