Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie wszyscy ci, którzy mówią że najlepszą receptą na #przegryw #tfwnogf jest bycie sobą xDDD

Bycie SOBĄ xDDD

To chyba najgorsza rada dla wszystkich, żałosnych samotnych prawiczków, stuleji itd.
My już jesteśmy sobą #!$%@?! My tacy jesteśmy i jesteśmy najbardziej sobą jak tylko potrafimy.

Taki przykład:

#!$%@?ą mnie ludzie, którzy mówią że cenią w innych ludziach szczerość #heheszki
Przypomnę taki żart:
- Jaka jest twoja wada?
- Jestem szczery.
- Myślę, że to nie jest wada.
- Gówno mnie obchodzi co myślisz.

Widzicie?
Fajnie jest być szczerym gościem, który mówi miłe rzeczy jak na przykład:
Hej, wybacz mi tę szczerość, ale pięknie dziś wyglądasz, albo ładnie śpiewasz itd, ale na przykład przemilcza to że śmiech ma jak rozrusznik w traktorze, albo że ta druga ma wysuniętą szczękę i pieszczotliwie nazywasz ją ,,szuflada"

Fajnie jest być szczerym gościem, który jest przyjacielsko nastawiony do życia i mówi miłe rzeczy, #!$%@? jest być takim samym szczerym gościem, ale nieprzyjaznym. Na przykład idzie do restauracji i mówi że jedzenie smakuje jak gówno, mówi swojej dziewczynie że wali od niej śledziem, albo że ma mniejsze cycki od ciebie...

Tak samo jest z byciem sobą:
Fajnie jak jesteś miły, uczuciowy, przystojny, towarzyski, kochasz zwierzęta. To takiemu powiedzieć bądź sobą to zajebisty pomysł: Nie musisz udawać nikogo innego, bo już teraz jesteś zajebisty, więc po co to zmieniać
Ale teraz wyobraź sobie że mówisz to #przegryw.

Koleś ma stulejkę, niską samoocenę, interesują go Chińskie bajki, ma fobię społeczną a ostatnio jak przyprowadziłeś do domu dziewczynę z jej koleżanką to on był zajęty biciem dywizji w lolu xDD

I jesteś tym miłym gościem i podchodzisz do tego stulejki i mówisz mu: BĄDŹ SOBOM!!1!1!one!

Super rada #!$%@?...

On już jest SOBOM

On jest stulejką z niską samooceną, jarają go chińskie bajki, ma fobię społeczną i zamiast zająć się czymkolwiek ciśnie w #ligalegend i okazyjnie wali konia.

To tak jakbyś powiedział komuś bez rąk, że podtarcie dupy jest na wyciągnięcie ręki.

Chcesz dobrej rady?

To zmień siebie. Zmień swoje zachowanie, zmień swoje myślenie, idź na terapie, a gdy się zmienisz, dopiero wtedy bądź sobą.

Ale Nowym Sobą, takim jakim się stworzysz, takim jakim chciałbyś być.

No chyba że twoim pragnieniem jest być stulejką z niską samooceną, którą jarają chińskie bajki, ma fobię społeczną, ciśnie w ligelegend i okazyjnie wali konia.

To wtedy bądź sobą, ale na litość boską...
Nie płacz, że nikt cię nie chce...

Droga przegrywu to droga samotna

#stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #truestory #gownowpis #gorzkiezale #gownorada

bońć sobom
  • 3
  • Odpowiedz