Wpis z mikrobloga

@zaklety25: Ja przez to pożegnałem się z mbankiem. Zmieniłem na bzwbk, a tam co chwilę NAPRAWA SERWISU i co chwilę przedłużają godziny otwarcia strony, żeby móc się zalogować, albo nawet wypłacić kasę z bankomatu. Raz akurat natrafiłem na taką awarię jak wracałem z Holandii... Spałem w samochodzie jeden dzień, bo nie mogłem zapłacić kartą, ani wypłacić pieniędzy. Z deszczu pod rynnę.
Wkrótce zacznie obowiązywać Dyrektywa unijna MIFID II, która zapewni jeszcze większą ochronę klientom i przejrzystość działań firm inwestycyjnych. Dlatego wprowadzamy odrębny cennik dla produktów inwestycyjnych i zmieniamy Regulamin Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych.

Dostosowujemy się do nowych regulacji i zmieniamy Regulamin usług płatniczych. Dodajemy w nim także nowy sposób, w jaki możesz zatwierdzić przelew w ramach mTransferu.


Wprowadzamy także:

- maksymalny poziom oprocentowania kredytu i pożyczki (tzn. nawet w sytuacji niekorzystnych warunków rynkowych Twoje
@zaklety25: mam konto w Mbanku od początku listopada, czyli dopiero miesiąc a już wiem, że to jest najgorszy bank w jakim kiedykolwiek miałem konto, ilość opłat i prowizji zwala z nóg, trzymać się od nich z daleka, obsługa klienta to jedyny plus, bo jest bardzo miła, w oddziałach i na infolinii

a jak zablokujesz Gemiusy i inne reklamoszpiegujące gówna w hostach to w ogóle nie da się zalogować do bankowości internetowej