Wpis z mikrobloga

@Dzolejro: Nie wiem ile musisz jeździć żeby tak opone zaorać, to moje 7 letnie zimówki przy tym wyglądają jak totalne nówki, a zastanawiałem sie czy jeszcze pojeżdzą ten sezon
  • Odpowiedz
@zolwik89: jak byłbym policjantem to przy każdej kontroli sprawdzałbym wszystkie opony, klocki i tarcze, a jak by cos było nie tak to dawał maksymalny mandat i zabierał dowód rejestracyjny, ba, nawet bym sprawdzał wiek opony. Gowno mnie to obchodzi ze by kretyni pyszczyli. To jest czyjeś zdrowie i życie.
  • Odpowiedz
@rdy napisałem ile, po prostu opony chińskie. Poprzednim samochodem jeździłem na jednym komplecie parę lat, a miesięcznie miałem ok. 1k, te same miasto. Powtarzam: ja kupiłem auto Z OPONAMI, takimi jakie były, a to że się zjechały w 3 miesiące przy takim małym użytkowaniu to już nie mój problem, jakis HANKOOK to chyba był xD mam już nowe letnie w garażu
  • Odpowiedz
@rdy no ja byłem ultra zdziwiony, bo jak kupowałem to były jak nowe. W mieście nie mam okazji ani śmigać 100 na godzinę ani gwałtownie hamować. Także naprawdę przy takiej jeździe to powinny chyba z 10 lat trzymać. Jeszcze trochę w nich bieżnika zostało ale w porównaniu do tego kiedy kupowałem auto to byłem w szoku.

Teraz częściej zwracam uwagę na opony, bo niestety zimowe tez kupiłem z samochodem xD thunderbolt
  • Odpowiedz
Ponadto że slick zobaczcie druty praktycznie z kazdej strony


@zolwik89: kurdebele, dopiero na powiększeniu zobaczyłem. Toż to opona do jazdy na litym lodzie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz