Wpis z mikrobloga

@dziad-: Byłem w tej sytuacji jakiś czas temu. 10 miesięcy, każdy miesiąc z profitem, wszystko opłacone, wiek <25.
Praktycznie przez kilka tygodni odwiedziłem wszystkie banki, które oferują cokolwiek dla firm młodszych niż rok.

Jedynie eurobank zaproponował jakieś środki, ale kredyt na osobę fizyczną, a nie firmę.

Żaden Nest, Idea, ING, Mbank nie chciał się podjąć bez żyranta albo zabezpieczenia na nieruchomości.

Ewentualnie możesz szukać czegoś dla start-upów.
  • Odpowiedz
@dziad- przepraszam że udzieliłem niesatysfakcjonującej odpowiedzi. Chciałbym teraz ją zmienić na" każdy bank ziomeczku, masz tak wybitną zdolność kredytową, że dostaniesz kredycik na UJEMNY PROCENT bo jesteś aż tak pożądanym pożyczkobiorcą dla każdego banku"
mam nadzieję, że teraz jesteś zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dziad-: no to odpowiedź prosta - z żyrantami praktycznie każdy bank, bez żyrantów - żaden. To jest podsumowanie tego co wyżej napisaliśmy. Czego tutaj nie rozumiesz? Gdzie ktoś pisał Ci o ilości żyrantów czy rady życiowe?

Masz konkretne pytanie - jest konkretna odpowiedź, a że Ci się ona nie podoba to zwyzywałeś odpowiadających. No gratuluję, obraź się na cały świat, za to że żaden bank nie będzie chciał udzielić takiego kredytu
  • Odpowiedz
@dziad-: w mbanku po 2 miesiach z wplywem na poziomie 16k brutto miesiecznie juz moge wziac kredyt. prywatnie mialem kilka kredytow wczesniej u nich i mam dobry bik score niewiem czy to ma znaczenie
  • Odpowiedz
@enzojabol: @husky83: @dziad-: No właśnie piszę Wam wyżej, że mi Eurobank zapropnował bez żyrantów, kwota mała bo coś koło 20-30 tys, ale propozycja była - tylko na osobe prywatną, a nie kredyt firmowy, ale jak się dupa pali to trzeba brać co jest :D
  • Odpowiedz