Wpis z mikrobloga

dziewczyny nie robcie tego nie badzcie takie

albo moze robcie tak jesli takir jestescie to pokazcie ta swoja falszywosc dzieki temu latwo bedzie odroznic ziarno od plewu

serio wpis nie zarzutka

do sedna

zawsze laska traci w oczach jak przy gosciu ktory jej sie podoba albo w towarzystwie w ktorym znajduje sie cel jej zainteresowania obgaduje inna dziewczyne ktorej zazdrosci urody/widzi w niej rywalke i stara sie ja oczernic by zyskac w oczach, a koncem koncow tylko traci

teksty typu:

- patrz widzisz ją ona to taka puszczalska wszystkich facetow na kase owala

- ja bym jemu z nia dobrze nie wrozyla, popatrz tylko na nia

- ona ma 22 lata? wyglada na 32 conajmniej

albo jakakolwiek krytyka ubioru czy fryzury, gdzie czesto ta krytykowana jest atrakcyjna kobieta ktorej nic nie brak, albo nawet jest atrakcyjniejsza niz ta ktora ja obdgaduje

jesli myslicie ze takim gadaniem zyskacie w oczach kogos wartosciowego to jestescie w bledzie, moze jakiegos idiote stuleja albo sebka ktory chce zamoczyc wyrwiecie na takie wywyzszanie sie

takie zachowanie moim zdaniem swiadczy o niskiej inteligencji, bo inteligentni ludzie wiedza, ze sa lepsze osoby od nich i moga im zazdroscic ale w pozytywnym znaczeniu, czyli uczac sie od nich by osiagnac to co oni maja, a takze wiedza ze sami maja wartosciowe cechy osobowosci i staraja sie je pokazac, miedzy innymi bedac skromnym i pokazujac klase, a nie ponizajac sie krytykujac innych i sciaganiem ich do wlasnego niskiego poziomu

#zwiazki #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #rozowepaski #przemyslenia #takaprawda
  • 4
  • Odpowiedz
@biell: Fałsz byłby gdyby dziewczyna mówiła Tobie że laska wygląda na 10 lat więcej, a tej obgadywanej, że wygląda świetnie. Prawdopodobnie tak też robi, ale w tym wpisie takiej informacji nie ma. A dopóki tak nie robi, to jest tylko niedojrzała, ale nie fałszywa.
  • Odpowiedz