Wpis z mikrobloga

Czy mikrokoksy ogarniają temat hurtowego zamawiania białka, które po rozpuszczeniu jest klarowne, a nie ma jakąś lipną rozpuszczalność? Mam duże zapotrzebowanie (ok. 500kg)na białko WPI, albo WPC, chociaż na razie obstawiam WPI. Najlepiej jakby można było zamówić próbki takich białek z hurtowni, albo od bezpośrednich producentów. No i oczywiście im niższa cena tym lepiej, wiadomix. Byłbym wdzięczny za pomoc koledzy.
#mikrokoksy
  • 9
Jak mi się uda zrobić to co chcę to wrzucę na wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tu jest clue. Kto jest producentem prawdziwym? Jak i tak wszyscy gdzieś kupują białko hurtowo i potem je modyfikują. A co do zapytań. To wysłałem dużo do np. KFD, Ostrovita, SFD czy wielu innych i kupiłem próbkę od Ostrovita 2,5kg i strasznie się pieniło, więc nie polecam.
@kcrgs: przy takim zamówieniu to raczej nie pytałbym firm typu Ostrovit, KFD itp, bo oni sami przecież też muszą pozyskać surowiec, bo sami go nie wytwarzają, a raczej nie podzielą się informacją o swoim źródle. Szukałbym w mleczarniach (np. Milkiland, Spomlek) albo u jakiś kontraktowych producentów odżywek.
Jak się pieni, to akurat dobrze o nim świadczy. A dodatkowo np. Izolat jak się nie rozpuszcza to też dobrze; gorzej jakby się bezproblemowo rozpuszczał
@4833478: @nielubiegroszku: No to tak do końca nie wygląda chłopaki jak myślicie bo polskie mleczarnie sprzedają WPC 80, WPC 80 instant i WPC 60/30, więc trochę lipa. Z tego co kiedyś gadałem z jedną Panią z pewnego Uniwersytetu to mi wspomniała, że w Polsce wszyscy kupują surowiec z zagramanicy, a ja bym właśnie potrzebował zakupić takowy surowiec.

@shymon: No ta, ale wiesz jednak potrzebuję tej rozpuszczalności i to w