Wpis z mikrobloga

@Krimeuwa_: Patrzę na ten obrazek, widzę Sok Capi ("Połowa rodziny pije gratis!") , widzę jednorazowe naczynia i przypomniała mi się historia ze szkoły.
W gimnazjum #!$%@?śmy z qmplami akcje na wigilii, właściwie to o akcji wiedziało 3 typków, ale w między czasie część klasy dowiedziała ocb. Była już któraś z kolei godzina klasowej wieczerzy więc i nauczyciel się zmienił. Przyszła gruba baba od muzyki. Bardzo jebnięta, czepiała się o wszystko i
Pobierz cz4rnyy - @Krimeuwa_: Patrzę na ten obrazek, widzę Sok Capi ("Połowa rodziny pije gra...
źródło: comment_MjaYYuajHu3v6bVO1qSOSREKskS4paPp.jpg
@cz4rnyy Wspolczuje gowniak (braciak) chodzi do takiej co nawet regulaminu nie czytala i wstawila mu nagane za zapytanie sie o wyjscie do toalety a co najlepsze tytul dala "uczen gra na telefonie na lekcji" a no on do szkolki nie nosi telefonu ()
@Krimeuwa_: Patologii w polskich szkołach jest mnóstwo. Kurcze, gdybym miał dzisiejszy rozum kiedy byłem uczniem gimnazjum. xD Jechałbym po tych nauczycielach jak po burych sukach, pyskowałbym ale inteligentnie, robiłbym z nich skończonych debili. Oczywiście kilkoro osób z grona pedagogicznego ma szacunek ode mnie do tej pory, bo nadawali się do swojej pracy, ale reszta do wywalenia.
@cz4rnyy Ehh no znajomemu brata babka zabrala telefon przy czym idac z tym telefonem mowila tak ze uslyszeli mowila o nim "Gówniarz głupek" gdzie on oddał ten telefon bez problemu a co najlepsze sprawdzał tylko godzine na telefonie ;-;
@Krimeuwa_: Taki protip ode mnie w sprawie telefonu. Żaden nauczyciel czy dyrektor, sprzątaczka czy woźny nie ma prawa, zabrać uczniowi telefonu ani żadnej jego osobistej rzeczy. Jedynie policja może tego uczynić, ale też nie od tak. Warto nauczyć brata, żeby odmawiał oddania telefonu i jasno określał, że tylko rodzice mogą zabrać komórkę, bo to oni mu ją dali i ew. Pan Policjant, ale nikomu innemu nie odda telefonu.
https://www.rpo.gov.pl/pl/content/czy-nauczyciel-mo%C5%BCe-zarekwirowa%C4%87-telefon-kom%C3%B3rkowy-ucznia
Powyżej masz
@cz4rnyy Syn znajomego lvl 13 w szkole użył fb na przerwie zeby zobaczyc powiadomienia w tym momemcie babka kazala mu wylaczyc fb i schowac telefon. Potem sama na lekcji wytlumaczyla tylko co zrobic i sama w IPhone na fb siedziała gdy on do niej "Wyłącz tego facebooka" to chciała wpisac mu nagane i potem się odezwał "To się nazywa hipokryzja" I nie wpisała mu tej uwagi i miał do tego +10 do