Wpis z mikrobloga

Nawet nie wysylaj mi jakiś ustaw z internetu, że jednak wszystko podlega ovatowaniu.


@KaroleKKV: jak najbardziej pozostawię cie z twoim brakiem wiedzy

Jest napisane w ustawie, że gift to gift. Gift do 22 euro koniec kropka.


tylko tak jeszcze w kwestii wyjaśnienia, jak idziesz do sklepu i kupujesz coś to to nie jest gift, tak pamiętaj na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KaroleKKV: Ja tam super okazjie to albo na Pepperze szukam albo sam sobie wygrzebuję w necie. A że gościu na 100% ma w tym jakiś interes to widać po tym że w każdym temacie o kupowaniu w Chinach się odzywa i każdemu wciska te kity jaki to niby jest znany. Może i jest, #!$%@? wie - ja nie sprawdzałem i nie znam. Nie klikam w takich ludzi bo sie boje że
@cyanoone: Takie przesyłki za 50, 60 złociszy w 99,998% przypadków przepuszczają. Nie naliczają VAT i czynią to nie z wyrozumiałości czy też lenistwa ale pragmatycznego podejścia. Tyle samo pracy kosztuje ovatowanie przesyłki za $20 i za $200. Tylko, że z tej za 200 to wpłynie 10x wyższa suma do budżetu. A robotą są zawaleni.

do 25 $ niema vatu


@Fakemirror: a jak podesle Ci potwierdzenie opłacenia VATu za kamerke warta 21$ to zwrócisz mi koszty? :>
- podaj podstawę prawną, nie link do jakiejs strony.