Wpis z mikrobloga

@adibor filmy jeszcze mogą być wartościowe, ale TV... Od 5-6 lat nie mam telewizora i nie żałuję. Jeśli kiedykolwiek bym go kupił to tylko w formie dużego monitora do kompa/konsoli.
  • Odpowiedz
to dlaczego nie poleciłeś mamie/dziewczynie?

@ninakraviz: ile znasz kobiet interesujących się ekonomią? Sorry, ale ja osobiście jedną, moją drugą połówkę. Pozostałe 20 kobiet uważa to za nudne. Kobiety w większości nie są tak ciekawe świata, jak mężczyźni. Dużo więcej facetów, aniżeli kobiet, interesuje się polityką. Świadomość kondycji gospodarki/sytuacji politycznej u kobiet często sprowadza się do "nienawidzę PiSu".
  • Odpowiedz
@Rivi przecież ja to napisałam w odpowiedzi na marudzenie kolegi, że kobiety czytają książki kucharskie i greya. Co do polityki to ja najwyraźniej zadaję się z inną kategoria kobiet, bo moje bliskie koleżanki ogarniaja ten temat i zawsze polecą mi coś ciekawego do przeczytania czy obejrzenia.
  • Odpowiedz
Jak można uznać oglądanie telewizji z większej ilości niż ktoś inny za coś cudownego() Na szczęście są ludzie co oprócz pierdzenia w fotel i oglądania "Na wspólnej" w telewizorku wspinają się, żeglują, fotografują, podróżują...
  • Odpowiedz