Wpis z mikrobloga

Wyświetlenia strony się nie zgadzają, więc leci #rozdajo zestawu Fury Thunderstreak 4W1. Nówka, bierzcie póki ciepłe. Oczywiście wystarczy zaplusować, losowanie mirkorandomem jutro o 20:00, a konta założone po tym wpisie nie biorą udziału. A teraz do konkretów:

Prowadzę wraz z małym zespołem serwis https://www.e-sport4u.com/
Kto into #gry a szczególnie #leagueoflegends, #hearthstone, #hots, #overwatch lub #brawlhalla to może się zainteresuje tematem bo można pograć sobie turnieje, w których do wygrania nagrody rzeczowe, wirtualne bądź punkty. Skoro i tak grasz, to może warto pograć u nas i przy okazji spróbować coś wygrać? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Turnieje są darmowe, odbywają się co weekend, organizujemy też offline w Polsce. Na stronie można też coś niecoś poczytać o nowinkach, nowościach i innych bzdurach ze świata e-sportu. Zapraszam serdecznie.
Pobierz masmak - Wyświetlenia strony się nie zgadzają, więc leci #rozdajo zestawu Fury Thunde...
źródło: comment_V8DGZqK57GuNBDRIDyGZ2CjRWbtXwwR5.jpg
  • 48
@calezyciejedennick: Jeśli chodzi o jakieś parametry techniczne to najlepiej tutaj zobaczyć u producenta: http://fury-zone.com/fury-thunderstreak/
Jeśli chodzi o samą firmę to ceny są niższe niż u konkurencji z powodu stosunkowo nowej marki no i brak tych wszystkich wodotrysków - czyli miliona klawiszy funkcyjnych, oddzielnej diody na każdy klawisz czy super rysunków na podkładce. Ogólnie sam korzystam z tej klawiaturki z zestawu i nie narzekam. Klawiatura wypiła colę, przyjęła na siebie zrzut na
@masmak: Wszystko fajnie. Poklikałem na tej stronie i kontent wydaje się spoko. Myślę, że zajrzę. Tylko teraz powiedz mi jak to jest z tym turniejem np. w Lola. Zgłaszam się indywidualnie, czy jako drużyna? Czy jak wygra drużyna to każdy dostaje po nagrodzie. Czy system spina ludzi w drużyny? Które serwery są obsługiwane? Proszę coś więcej napisać na ten temat, bo 'how it works' mówi zbyt mało.
@robizx: Narazie wszystkie gry dzieją się 1v1. Mamy zaprogramowane rozgrywki drużynowe ale narazie za mało osób gra, żeby coś takiego włączyć, ponieważ nie mamy systemu dobierającego ludzi ze sobą. W planach mamy turnieje drużynowe i wtedy każdy będzie dostawał po nagrodzie. Gramy na razie na serwerach europejskich. Jeśli chodzi o LoLa to EUNE. Ogólnie w samych tytułach turniejów staramy się zawrzeć nazwę serwera no i oczywiście w tym skróconym opisie.
@calezyciejedennick: myszka ma taką podstaw, że ja mając duże dłonie, nonstop ja jakby do przodu przechylałem, gibie się, niewiem jak to napisać inaczej xD

Kupiłem Genesis gx75... i leży pewniej.
Ale klawiatura zrobiła bardzo dobre wrażenie. Myszka w sumie zresztą też, ale za dużo otworów i to przechylanie się...
@masmak Mam klawiaturke od Fury, dokładnie tę, która widnieje w zestawie i jest jak najbardziej ok. Jedynie się zastanawiam jak to jest że za samą klawę dałem 60cbln gdzie w tym samym sklepie cały zestaw na pic relu kosztuje 100zł. Troche dziwna cena wg. mnie.
@robizx: Turnieje są co tydzień i trochę mieszamy dni od piątku do niedzieli, żeby sprawdzić kiedy mamy największą frekwencję. Ostatnio na przykład LoL był w sobotę. A, i turniej zaczyna się w Polsce o 18:15. 17:15 to strefa czasowa UTC.
@feir1 Może brać udział każdy, wstęp jest darmowy tak samo dla bronzów jak i masterów ( ͡ ͜ʖ ͡)