Wpis z mikrobloga

Całkiem niedawno, bo trzy tygodnie temu, urodziłam trzecie dziecko. I nie mogę się nim nacieszyć. Wiem już doskonale, jak błyskawicznie dzieci rosną i jak szybko przemija ten okres niemowlęcy, który jest taki niesamowity. I patrzę na tego szkraba i trochę mi smutno, że jeszcze troszkę, a skończy się ten czas, który teraz mamy.

Nawet jak budzi mnie po raz kolejny w środku nocy, nawet jak jestem zła z tego powodu, to wystarczy, że przytulę się do tego miękkiego policzka i po prostu nie mogę się od niego "odkleić". Chcę chłonąć te momenty. Bo dzieci naprawdę rosną w mgnieniu oka i wiele rzeczy szybko się zmienia.

Dopiero teraz to zauważyłam ;)

#dzieci #przemyslenia #rodzina #oswiadczenie
  • 62
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona: Fajny ten uczuć. Moja partnerka miała takie szczęście przy drugim dziecku (chłopak), że wszystko kochała. Nawet to jak ja chrapie w nocy :) Potem jej przeszło :) Dziś robiliśmy porządki w szafie córki (tej starszej) i nie pozwoliła oddać ani jednej jej rzeczy. Powiedziała, że ciuszki są tak śliczne że zachowa je na wszelki, jeśli by miała jeszcze trzecie dziecko. Kurtyna.
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona: Generalnie zgadzam się co do tego, że własne dzieci to nieopisane szczęście i radość, ale ja jednak nie mogę się doczekać, aż mój drugi podrośnie zacznie gadać z sensem ;) Starsze to już bajka, samo powie o co chodzi, da się dogadać, wszędzie można zabrać, w nocy śpi jak człowiek ;) A mały człowieczek niby jest mega słodki i nie mogę się przestać zachwycać, ale generuje tyle irracjonalnych problemów, że
  • Odpowiedz
  • 9
@jamtojest ja przy dwóch pierwszych tez nie mogłam się doczekać aż będę mogła z nimi pogadać :D a tu mnie tak naszło pewnie dlatego, że wiem, że to najprawdopodobniej ostatnie. I stąd ta ckliwosc; )
  • Odpowiedz
  • 9
@DryfWiatrowZachodnich jak miałam te 18-20 to mówiłam ze nigdy nie chce bo dzieci nie lubię. Zmieniło mi się gdy poznałam mężczyznę, z którym chciałam spędzić życie. Choć się obawiałam dzieci. Jednak rok po ślubie byłam już pewna że chce. Okazało się ze nie jest tak strasznie jak myślałam i tak oto pojawiło się trzecie :D
  • Odpowiedz