Wpis z mikrobloga

@Auth: nie kupisz do Polski wersji z reklamami z Amazonu. Na tym to polega, czytnik jest tanszy bo ogladasz reklamy sporfilowane pod dany rynek. A ze w PL ksiegarnia amazonu nie dziala, no to ciezko oczekiwac zebysmy byli zainteresowani tym co pokazuja.
@Auth: i co zrobisz z tymi 80 zł/20 euro? kombinować tak pod górę w tym przypadku nie warto... bierzesz normalnie z amazona do Polski i już, no chyba, że masz horom curke i rodzine na wyżywieniu to olej kindle i załóż kartę biblioteczną za 5 zł na rok
@Auth: niemoszlife.... pokaż ten co znalazłaś... to jakiś używany?? pierwsza generacja? a nie... paperwhite... to o co chodzi? serio nie cebul na tym, ja mam bez reklam, podświetlenie działa i ten sprzęt jest wart swojej ceny, 80 zł to nie wiem... co wy tam dziewczyny kupujecie, ale 20 euro to jest nic... ludzie mają kindle po kilka lat a ten z podświetleniem jak nie będziesz na nim siadać i dawać dziecku
@Auth: acha... pewnie, że z reklamami nie dadzą, dobra, żeby ci nie spamować: 1. brałbym ten bez reklam i jak dbasz to masz spokój na lata bez reklam na wyświetlaczu 2. bierzesz ten z reklamami przez znajomego z Niemiec, ale to musisz go angażować - dla niego 20 euro to jak 20 zł... zanim ci wyślę to będzie z 10 euro i co... 10 euro oszczędności? byś nie wydała na makijaż
@DomPerignon: Nie będzie mi wysyłać tylko, jak przyjedzie do Polski to mi go podrzuci.
Ja się tylko zapytałam jaki lepszy i czy reklamy są upierdliwe, to chyba moja sprawa na co się zdecyduję, dlaczego może chcę oszczędzić. I to Ty się tu bardziej nad tym rozwodzisz. Ja zapytałam i dostałam odpowiedź. Ty drążysz temat. :P
@Auth: śledzę ten tag od dawna i już tyle osób się pyta, że próbuję wybić z głowy ideę "problemu" z reklamami, a jak już, to te reklamy i tak ci wyłączą helpdeski, pytaj mirków później, jak ich zagadać, żeby to zrobili