Wpis z mikrobloga

Zawsze kiedy poznaję jakąś parę, zastanawiam się "jak oni się #!$%@?ą?". Czy ona jęczy z rozkoszy gdy on ssie jej łechtaczkę, a może on gdy kończy w jej ustach? Czy ona lubi go brać na jeźdźca? A może woli od tyłu? Czy frykcje są szybkie i gwałtowne, czy może czułe i delikatne, ale wymierzone w punkt?

Też tak macie? Jeśli nie, może spróbujecie mojego treningu? Możecie zacząć podczas następnej wizyty u rodziców.

Wiecie że takich #!$%@?ów jak ja może być więcej? Jak się z tym czujecie?

#heheszki #coolstory #pytanie
  • 33
  • Odpowiedz
@cezarysek: ja mam tak samo jak rozmawiam z różnymi kobietami, np. z dentystką, sąsiadką, eskpedientką z lidla (no, z tą ostatnią to mało rozmawiam - "kartą", "zbieram figurki"...) wtedy się zastanawiam właśnie czy przyjmują wytryski na twarz, jakie mają wtedy miny, czy lubią to, zlizują itp.? A także czy są wygolone itp.
  • Odpowiedz
@cezarysek: też się kiedyś tak zastanawiałem, ale uznałem z czasem, że w polsce to jak w lesie. Wszyscy pewnie misjonarza walą i cisza jak na pogrzebie, seks trwa 4 minuty, spust na gumę/brzuch i tyle. A jak chłop pyta czy doszła to ona mówi że tak, że wystarczy jej.
  • Odpowiedz
@skejna: a co ten wpis ma wspólnego z amw? Jeżeli takie coś by się pojawiło w anonimowych to nie dodałabym bo nie mam zamiaru sygnować moim nickiem takich głupot. Poza tym sam napisałeś, że takich rzeczy nie powinnam dodawać bo są niezgodne z regulaminem.
Daj mi już spokój, powiedziałam ci wszystko co mam do powiedzenia.
  • Odpowiedz