Wpis z mikrobloga

Zawsze kiedy poznaję jakąś parę, zastanawiam się "jak oni się p------ą?". Czy ona jęczy z rozkoszy gdy on ssie jej łechtaczkę, a może on gdy kończy w jej ustach? Czy ona lubi go brać na jeźdźca? A może woli od tyłu? Czy frykcje są szybkie i gwałtowne, czy może czułe i delikatne, ale wymierzone w punkt?

Też tak macie? Jeśli nie, może spróbujecie mojego treningu? Możecie zacząć podczas następnej wizyty u rodziców.

Wiecie że takich p-----w jak ja może być więcej? Jak się z tym czujecie?

#heheszki #coolstory #pytanie
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ano, a odrzucą coś normalnego
@cezarysek: Właśnie próbowałem wytłumaczyć adminom że próbując bawić się w sprawiedliwego (tj. filtrując wszystko co nie jest interesujące nie tylko to co nieregulaminowe) rozpieprzają narzędzie a wysrywy na wykopie i tak są bez ich pomocy.
Nie pomogło. Moderacja tego narzędzia to rak, chociaż ripostują ciekawie.
np "hurr durr gdybyś widział to co my dostajemy to inaczej byś śpiewał" No i widzę -> W PIEPRZONYCH GORĄCYCH.
  • Odpowiedz
  • 1
@skejna: Nie rozumiem o co Ci chodzi, niczego nie dodaję na AMW - na dodatek mam je na #czarnolisto bo tam same zarzutki są i gardzę tym. Swoje wysrywy sygnuję własnym nickiem, wielu moich znajomych z reala wie, że to moje konto, nie wstydzę się swoich wpisów i nie muszę się ukrywać. A tak poza tym moje wysrywy są podkolorowane, pół żartem, piszę je w ramach rozrywki. Na
  • Odpowiedz
@cezarysek Kilka lat temu mój kumpel był z laską, która miała zajebiście seksowny głos. Rozmawiając z nią myślałem o tym jak piękne musi wydawać z siebie dźwięki przy boltzowaniu. Próbowałem podpytać kumpla, ale byli ze sobą krótko i zapoznał się jedynie z jej tzytzkami.

Innych takich akcji nie miałem.
  • Odpowiedz
@cezarysek: Beka z ruchania- jak k---a to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja p------e. Jakies k---a dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no k---a, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie k---a ruchanie to
  • Odpowiedz