Wpis z mikrobloga

#zarzadzanie #zarzadzanieczasem #aplikacje #kiciochpyta

Mirki, poszukuje prostej apki do zarządzania zadaniami i dzielenia się nimi ze współpracownikami. Przetestowałam kilka z nich - ticktick, any.do, trello cz hitask. W każdej jednak czegoś mi brakowało, mimo że nie wymagam zbyt wiele:

- kalendarz
- proste dodawanie zadań i sortowanie ich po godzinie
- przydzielanie zadań z możliwością potwierdzenia przez pracownika i udzieleniem ewentualnego komentarza
- przejrzysty widok zadań (jeśli dwa zadania muszą być wykonane w podobnym czasie przez dwóch pracowników, to super by było gdyby były obok siebie oznaczone kolorem danego pracownika, a nie jedno zadanie pod drugim)
- dodawanie załączników do zadań
- raportowanie każdego dnia tzn. całość dnia oraz raport z pracy innych - jakie zadania zrobili, ile czasu im to zajęło

Najbliżej mojego ideału jest HiTask, ale dziwne jest to, że sortuje zadania po godzinie tylko w dniu dzisiejszym i przechodząc na inny dzień, mamy bajzel jeżeli nie wklepywało się zadań po kolei. To wkurzające. No i nie ma raportowania ; <

Czy znajdę gdzieś coś podobnego czy szukać raczej kogoś kto mógłby coś takiego napisać? (,)
  • 4
  • Odpowiedz
A co Ty na IC project?
- zarządzanie projektami
- zarządzanie zadaniami
- CRM
- rejestracja czasu pracy
- wbudowany komunikator
- czytelna lista zadań
- załączniki do zadań, projektów, komentarzy, czatu

Narzędzie mega proste i funkcjonalne, do tego polskie.
  • Odpowiedz
  • 1
@my_kel po wstępnych oględzinach, wydaje mi się że jest to zbyt rozbudowane narzędzie w stosunku do potrzeb firmy na naszym etapie rozwoju. Jednak warto wiedzieć o ic project tak na przyszłość. Dzięki ;)

@ArekJ będę wołać jak znajdę coś ciekawego ;)
  • Odpowiedz