Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, ten uczuć gdy w sumie niczego ci nie brakuje i tak dla fazy kupiłeś 4 BTC po ~2000USD za sztukę, bo w sumie czemu nie zaryzykować. Nie mija pół roku i z 30 K PLN masz 130k złotych. 100k złotych w pół roku za darmo. Pieniądze leżą na ulicy, trzeba się tylko po nie schylić. xD Włożyłem w to wysiłku 0, raz na dwa tygodnie sprawdzałem kurs. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@?, testo to by mi mógł buty czyścić

Pozdrawiam wszystkich wykopowych mędrców z obrazka poniżej:


#wygryw #bitcoin #pieniadze #kryptowaluty #bogactwo część główna xD
mistrz_tekkena - Ja #!$%@?, ten uczuć gdy w sumie niczego ci nie brakuje i tak dla fa...

źródło: comment_MkrYeXgWa76NGd5cbeZDIZL7hKaL3fl2.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Szanuję za wywołanie soczystego bólu tyłka u ludzi, którzy byli zbyt leniwi, by po raz kolejny spróbować. Po każdej bańce każdy myśli "ale bym wszedł i zarobił", a gdy znów trafia się okazja, prawie nikomu nie chce się ruszyć dupska i poświęcić kilku godzin na ogarnięcie strony technicznej.

A potem

HURRR DURRR NICZEGO NIE ŻAŁUJĘ BO TO HAZARD AMBER GOLDY JEDNE MOŻE NIE ZYSKAŁEM ALE NA PEWNO NIE STRACIŁEM
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Ja wszedłem także z bólu - przegapiłem już tyle okazji w życiu, że kolejna rozsadziłaby mi leniwe dupsko. Pomyślałem sobie "przeczytanie kilku stron nie może cię przerastać, leniwy #!$%@?, najwyżej wtopisz trochę kasy" i tak to wyszło. Niczego nie żałuję, także tego, że wyszedłbym mocniej na +, gdybym też po prostu kupił i trzymał - nic nie zapewnia takich emocji, jak kilka pensji wrzuconych w najdynamiczniejszy rynek
  • Odpowiedz
@Hekun: Pokaż mi zawodowego gracza w ruletkę, który na tym zbudował majątek. A potem wyszukaj sobie listę 1000 najbogatszych ludzi na świecie i zobacz, ilu dorobiło się na grze na giełdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdybyś (ty i reszta pajaców skamlących wyżej) wystosował analogię do POKERA, trafiłbyś bardzo blisko, ale przerosło cię to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: specjalnie użyłem analogii do ruletki niż do pokera, bo jest o wiele trafniejsza bo ukazuje istotę gry.

Poker fundamentalnie jest różny od gry na giełdzie, ponieważ w pokerze celowo i z premedytacją stosuje się zagrania które tracą pieniądze jako część większej strategii. Prostszymi słowami, w pokerze przegrywasz słabszymi kartami, żeby móc zarobić więcej lepszymi kartami.

W grze na giełdzie czegoś takiego nie ma, to jak grałeś wcześniejszymi 'kartami' nie ma żadnego wpływu na przyszłe akcję, dlatego analogia do pokera jest nietrafna (płynność rynku - mówimy o małych graczach). Za każdym razem starasz się podejmować decyzję optymalną pod względem
  • Odpowiedz
Poker fundamentalnie jest różny od gry na giełdzie, ponieważ w pokerze celowo i z premedytacją stosuje się zagrania które tracą pieniądze jako część większej strategii. Prostszymi słowami, w pokerze przegrywasz słabszymi kartami, żeby móc zarobić więcej lepszymi kartami.

W grze na giełdzie czegoś takiego nie ma


@Hekun: Tak? Zapytaj ludzi, którzy najpierw zbudowali swoją pozycję, a potem stali się Market Makerami ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@raceman wpalacasz na portfel, zamawiasz do niego kartę platniaczą np TenX i płacisz za wszystko co normalnie tzn burgera, telewizor czy zakupy w tesco
  • Odpowiedz
  • 0
@skiter za to jak widzę ty juz nie bardzo umiesz czytac xd przecież napisałem, że jestem ponad przecietnie inteligentny gościu. I z tym bolem dupki to też w punkt trafilem xdd tylko tam kupki nie zrob na fotel
  • Odpowiedz