Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, ten uczuć gdy w sumie niczego ci nie brakuje i tak dla fazy kupiłeś 4 BTC po ~2000USD za sztukę, bo w sumie czemu nie zaryzykować. Nie mija pół roku i z 30 K PLN masz 130k złotych. 100k złotych w pół roku za darmo. Pieniądze leżą na ulicy, trzeba się tylko po nie schylić. xD Włożyłem w to wysiłku 0, raz na dwa tygodnie sprawdzałem kurs. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@?, testo to by mi mógł buty czyścić

Pozdrawiam wszystkich wykopowych mędrców z obrazka poniżej:


#wygryw #bitcoin #pieniadze #kryptowaluty #bogactwo część główna xD
mistrz_tekkena - Ja #!$%@?, ten uczuć gdy w sumie niczego ci nie brakuje i tak dla fa...

źródło: comment_MkrYeXgWa76NGd5cbeZDIZL7hKaL3fl2.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
@yourij: Mamy w Polsce taki rozrzut w wynagrodzeniach, że nie wydaje mi się to bardzo niebywałym zjawiskiem, zwłaszcza wśród osób pracujących na niższych i średnich stanowiskach w branży usług, lub handlu. Mam wrażenie, iż ciężko by było przebranżowić kilka milionów osób, nie da się zapełnić rynku samymi inżynierami, menadżerami i programistami. A może się mylę.
Tak, czy siak, dla sporej części Polaków opowieści OPa o pieniądzach na ulicy, to najwyżej
  • Odpowiedz
@Fafnucek: choćbyś miał te 1500 na rękę, to i tak choźby minimalny % zarobków trzeba poświęcić na odłożenie na bok. Tak wychodzi taniej, bo zawsze w razie wtopy można "od siebie" pieniądze pożyczyć bez procentów.
  • Odpowiedz
ale skąd Ty już wiesz ile ja myślę przed zakupem akcji, nieruchomości czy bitcoina? A co jeśli każdą z tych inwestycji ewaluuję w głowie w 5 minut? A jeżeli nad zakupem BTC rozmyślałem cały rok, a jakieś akcje i chatę kupiłem wczoraj po pijaku? W ogóle co to ma do rzeczy ile ja wkładam pracy w jakąś inwestycję? xD Jeśli nie wiesz o czym piszesz to po prostu nie pisz, zaoszczędzisz sobie
  • Odpowiedz
A masz jakiś konkretny cel? Wiesz co chcesz osiągnąć?


@lastro: No to podzielic na kawalki: Dzis robie X, bede grzebac ten temat przez X czasu, kolejny krok to Y ... grzebie ten temat Y czasu itd ...

Jak sobie rozpiszesz to na jakies punkty, wydrukujesz i przykleisz do monitora bedzie latwiej
  • Odpowiedz
@skiter: chlop sobie dobudowal teorie xD nigdzie nie napisal, ze bedzie zyl jak król (za 100k xD) po prostu wielokrotnie pomnozyl kapital w ciagu pol roku. Praktycznie w zaden inny sposob nie jest to mozliwe dla zwyklego smiertelnika
  • Odpowiedz