Wpis z mikrobloga

Wykopki moje kochane pomocy! PC sam mi sie wyłącza :( Dostałem go do kolegi, wcześniej nie bylo takich sytuacji. Zasiczal nowy, komputer wyłacza sie losowo, raz po 10min a kolejny raz po paru godzinach. Może być wina listwy zasilającej? POMOCY :d
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kuciuku139: odłącz i podłącz kabel zasilania płyty głównej. Możesz podpiąć go do normalnego kontaktu i zobaczyć czy nadal będzie się wyłączał. Ale najpierw jak napisał Mirek wyżej sprawdź temperatury speedfun wystarczy.
  • Odpowiedz
A wczesniej byl zasilany kablem po odkurzaczu (nie pytajcie czemu). Podlaczylem teraz pod listwe, moze to miec jakies znaczenie? Jest mozliwosc ze kabel od odkurzacza nie dawal rady?
  • Odpowiedz
@Heven: K---a nie załamuj mnie XD Narazie jest na listwie i sie nie wylaczyl :D Zobaczymy jak bedzie dalej. A mozliwe ze kabel od odkurzacza nie dawał w pewnym momencie odpowiedzniej mocy? Pod niego byl podlaczony monitor i pc
  • Odpowiedz
@Kuciuku139: k---a stary nie znam się na kablach od odkurzacza xd Wiem ze skoro się wyłącza i nie jest to przegrzanie to są zaniki napięcia tylko nie wiem czy z winy zasilacza czy źródła zasilania.
  • Odpowiedz
@Heven: Mi sie zdaje że kabel p----------o. No ale k---a kabel od odkurzacza tez ma moc jak s-------n XD wyobraz sobie ze s-------n byl przez calą chate przeprowadzony xd
  • Odpowiedz