Wpis z mikrobloga

@fortheworld: Nie rozumiem ludzi którzy trzymają dzieci w bloku ,drą wiecznie ryja i śmierdzą,nie wspominając już o madkach które stają się roszczeniowe lvl Max posiadając gówniaka
  • Odpowiedz
@fortheworld: mam sąsiada który ma wielkiego psa i mi to w ogóle nie przeszkadza. Pewnie bym nie wiedziała ze psa ma gdyby nie to ze widzę jak z nim wychodzi.
Niestety, ostatnio zauważyłam ze ten pies ma odleżyny :/ (husky) i tak się zastanawiam, po jakiego #!$%@? wzięli go do małego mieszkania jak on nie ma się gdzie wybiegać.
  • Odpowiedz
@fortheworld: mały, w miarę ułożony pies to jeszcze nie tak źle. Najbardziej szkoda mi psów pracujących jak husky lub border collie, które ktoś postanowił trzymać w bloku. Te psy potrzebują masę ruchu i 2 spacerki dziennie to zdecydowanie za malo
  • Odpowiedz
@fortheworld: Ciśnienie na psiarzy jest coraz większe może się za to ktoś w końcu weźmie. To jest paranoja że nie można kupić mieszkania w bloku będąc pewnym że zaraz jakiś psiarz nie sprowadzi tam pół schroniska. Też miałem taką sytuację 2 lata darł mi ryj codziennie od rana za ścianą pies sąsiada, zdechł jest spokój, ale teraz każdy szczek nawet na oknem powoduje #!$%@?, nie mogę już tego słuchać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@fortheworld: Propsuje.Jak widze miastowych pajaców wychodzacych z pieskami na dwór bo w bloku sie kiszą a pieskowi chce sie siusiu albu kupke to kisne. To samo z kotem.Jak zwierze to tylko jak sie ma dom i podwórek dookoła,inaczej to dla zwierzęcia jak zycie w klatce. Jeszcze wszędzie psie gówna, i to #!$%@? ujadanie #!$%@?....
  • Odpowiedz
@parowkigotowane: Nosz az mnie unioslo do napisania. Nie ma nic zlego w posiadaniu psa duzej rasy w bloku. Ale sa takie ktore sie do tego nadaja duzo mniej. Jak dla mnie kupienie Husky (Psa stworzonego dla i potrzebujacego kikukilometrowych biegow codziennie.) do bloku i wyprowadzanie go dwa razy dziennie na kilkanascie minut to juz jest debilizm.
  • Odpowiedz
@fortheworld: Akurat pies mieszkający w bloku nie ma tak źle, o ile właściciel codziennie wyprowadza go na długi spacer. Przecież psy nie biegają cały dzień, tylko większość dnia przesypiają xD Gorzej mają te psy, które właściciele trzymają w ogródkach 6x8 i nigdy nie wyprowadzają, bo przecież świeże powietrze ma i o co chodzi. Tak że sama idea trzymania psa w bloku nie jest całkowicie zła, o ile właściciel dba o
  • Odpowiedz