Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, kochalismy sie dzisiaj z #rozowypasek bez zabezpieczenia z mojej strony - ona bierze tabletki, jednak zdarza jej sie brac nieregularnie, czyli w roznych godzinach bo np. zapomni wziac .
(W 90% bierze w wyznaczonej porze, jednego dnia raptem zapomniala, wiec wziela dwie nastepnego zgodnie z ulotka)
Stosunek byl przerywany , tak jako dodatkowe info. Jak bardzo wystepuje ryzyko ciazy?

#ciaza #antykoncepcja #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 27
@pwn3r: pre ejakulat jest faktycznie zdolny do zapłodnienia, lecz z wielokrotnie mniejszą skutecznością niż zwykły wytrysk. Ilości plemników są wręcz śladowe, więc przy jednoczesnym braniu tabletek (akurat to, że jego dziewczyma bierze je nieregularnie jest skrajną głupotą wg. mnie) wskaźnik Pearla się mnoży czyli w przypadku tabletek mamy 0.2 na 100, a w przypadku stosunku przerwanego 10 na 100, czyli szybka matematyka 0,002*0.1= 0,0002 czyli przy takiej metodzie antykoncepcji masz szanse
OP: @shadowsof2 : Nie chce - za kazdym razem jak kochalismy się bez zabezpieczenia z mojej strony to dostawala psychozy i leciala po tabletki po. Ma straszną manię na tym punkcie. Ja mam 20, ona kilka lat starsza, ja dopiero inżyniera robie, ona w trakcie robienia mgr inż - wiem jak bardzo ciaza pokrzyzowalaby jej kariere, wiec to ostatnia rzecz jakiejby chciala (nawet wnioskujac po rozmowach)
@pwn3r : Tak i wlasnie
@pwn3r: a wiesz moze ile jest plemnikow w spermie i w pre-ejakulacie? wiesz moze jaki jest wskaznik pearla dla stosunku przerywanego? wprawdzie przy przecietnym stosowaniu 15-28, ale przy perfekcyjnym tylko 4. to jest cholernie niepewna metoda antykoncepcji, ale nie mozna twierdzic, ze nic nie daje - bo daje. ludzie latami staraja sie o dziecko, kilka zblakanych plemnikow to nie jest murowana ciaza.