Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim. Od pewnego czasu programuje trochę dla Androida. Niestety zabrałem się do tego nie znając kompletnie Javy i natrafiłem na braki u podstaw. W przypływie chwili i promocji zakupiłem kurs na #strefakursow
https://strefakursow.pl/kursy/programowanie/fundamenty_jezyka_java.html aktualnie jestem zadowolony mimo iz wałkujemy totalne podstawy. Przeglądając internety natrafiłem na promocje #udemy https://www.udemy.com/java-od-podstaw-do-eksperta-tworz-wasne-aplikacje/ Proszę powiedzcie mi czy ta przecena jest faktyczna czy cena podstawowa jest zawyżona. Oraz czy warto siąść do tego kursu jest tam podobno aż 31h. Wiem ze jest wiele kursów darmowych na youtube ale chciałbym coś w języku polskim.

#java #programowanie #naukaprogramowania
  • 13
@JanMarianCzosnek: Nie patrz na "nieprzecenioną" cenę na udemy i ogólnie to nie polecam kursów z udemy. W necie masz pełno darmowych tutoriali, a jak koniecznie chcesz wydać kasę to strefa kursów faktycznie jest dosyć spoko, ale do javy polecam javastart.pl
do javy polecam javastart.pl


@htfhere: czy Ty właśnie poleciłeś kurs, w którym 'trener' napisał HelloWorld w sposób, który sprawił, że program się nie kompilował?

Przestańcie z tym gównem, ja nie wiem, ktoś Wam płaci za linkowanie tam? Przecież to jest takie dno, że już chyba na podstawach programowania na polskic uczelniach lepiej uczą.
@fegwegw: wow jeżeli tak było to faktycznie wstyd, zwykłej javy u nich nie robiłem bo podstawy już znałem,tylko ee i springa i jestem z nich zadowolony ;p tzn po powtórzeniu sobie podstaw + te 2 ich kursy + mysql na strefie kursów i dostałem robotę jako junior nie mając doświadczenia komercyjnego w it, dlatego ich polecam. No ale jak walą takie byki to faktycznie wstyd...

już chyba na podstawach programowania na
@fegwegw: sam kilkukrotnie polecałem ten kurs bo znałem go jeszcze z czasów jak całość była za darmo. I widziałem Ludwiczaka na jakiejś konferencji jako prelegenta. Poza tym ten przyklad linkowany z hello world który się nie kompiluje to fragment jakiegoś darmowego artykułu na tej stronie gdzie nawet napisane jest, że jest przestarzały.
@zly_dzien: nie interesuje mnie, kim jest Ludwiczak, i gdzie się pokazuje. Kurs, jak i ta cała platforma, są słabej jakości, i branie za to jakichkolwiek pieniędzy uważam za żart. I z promowaniem gówna będę walczył.
@htfhere: ja jestem przeciwnikiem kursów online. Polecam za to książki, te, w przeciwieństwie do kursów tworzonych przez noname noskilli programistycznych, są pisane przez ludzi, którzy mają doświadczenie.
@fegwegw: Wiadomo, książki klasa sama w sobie (chociaż czasem brakuje tej możliwości komunikacji z twórcą no i że na poprawę błędu trzeba czekać do następnego wydania ;) ). To jaki tytuł byś polecił początkującemu? Bo ja np. jak zaczynałem się uczyć to wiele osób polecało thinking in java i udało mi się przez nią przebrnąć, ale wydaje mi się, że już sama jej wielkość może mocno gasić zapędy amatorów i przez