Wpis z mikrobloga

@Marbarella: Co innego odprowadzenie różowego na autobus, a co innego wstawanie specjalnie o tak nieludzkiej godzinie jak 4:30 wyłącznie po to żeby odprowadzić różowego na autobus i zrobić mu jedzenie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ogólnie cuck (czy cuckhold) to osoba, którą zdradza kobieta. Niedawno dzięki internetowi dowiedzieliśmy się, że istnieją ludzie, których kręci patrzenie na partnerkę z innym mężczyzną i ten fetysz też przybrał tę nazwę. Ale oryginalnie to słowo ma szersze znaczenie. Teraz różne #!$%@? z dna internetu nazywają tak mężczyzn według nich słabych (czyli takich, którzy nie traktują swoich partnerek jak gówno) ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SzlachcicPolny: Przeczytaj to
@LIPTOON: Dlaczego? Ja tak robię zazwyczaj wobec osób, które odwiedzają mnie spoza miasta, niezależnie czy z nimi sypiam, czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wydaje mi się to zwykłą ludzką uprzejmością. Aczkolwiek nie każdy musi podzielać moje zdanie.
@Marbarella: Jak ktoś przyjedzie z daleka w gości, to już jest jakiś powód żeby go odprowadzać. Sam jestem nieżywy o takiej godzinie i bym tego nie zrobił. Jak dla mnie przesada i zajeżdża pantoflarzem w powyższej sytuacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tylko że jeśli dla kogoś odprowadzenie dziewczyny na autobus to pantoflarstwo


@Marbarella: Piszesz tak jakby to zrobił o godzinie 22. A on specjalnie wstalm o 4, zeby jej dac zrec i ją zaprowadził, jakby sama nie mogla
dlaczego chcecie odbierac innym prawo głosu


@jakiezycietakiarab: Ludzie o poglądach znacznie odbiegających od aktualnych norm społecznych zazwyczaj w prawdziwym życiu rzadko są wysłuchiwani. Dlatego internet pozostaje ich jedynym forum wypowiedzi. W tym nie ma żadnego "chcenia", tak po prostu jest (z tego co zaobserwowałam, i jak sądzę, koleżanka wyżej też). Nie rozumiem, czego nie rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widziałam, że wyżej coś pisałeś o prawach wyborczych,
Ja tak robię zazwyczaj wobec osób, które odwiedzają mnie spoza miasta, niezależnie czy z nimi sypiam, czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wydaje mi się to zwykłą ludzką uprzejmością. Aczkolwiek nie każdy musi podzielać moje zdanie.


@lastro:
@lastro: Mogła ale chciałem jej zrobić przyjemność.Nie rozumiem o co ludzie mają ból dupy,nie powiedziałem,że każdy niebieski pasek ma tak robić albo oooo jestem prawdziwym mężczyzną bo wstałem wcześnie rano,żeby zrobić przyjemność swojej kobiecie jestem lepszy od mirków bez dziewczyn.Nikomu nic nie mówię co ma robić i mam gdzieś co kto robi i dziwi mnie czemu mirasy się tak bulwersują
A on specjalnie wstalm o 4, zeby jej dac zrec i ją zaprowadził, jakby sama nie mogla


@lastro: sugerujesz, że robienie dla niej miłych rzeczy to pantoflarstwo? to jak wygląda u ciebie związek, każdy robi wszystko oddzielnie i broń boże ktoś kogoś wyręczy w czymkolwiek bo to już oznaka słabości? to nawet jak koleżeństwo nie brzmi, przecież na tym polega miłość, troska o drugą osobę - że się chce jej możliwie