Wpis z mikrobloga

via Android
  • 21
@Fishuur aż tak źle? Nigdy nie miałem problemów z ludźmi, a każdego dnia w służbie rozmawiam z wieloma. Największy problem to Ci, którzy nie rozumieją, że źle robią.

@RuchaczSpychacz powiedzmy, że osoby, które uszkodziły kogoś pojazd u uciekł z miejsca zdarzenia więc ( ͡º ͜ʖ͡º) a to, że potrafię znaleźć czas na Internet i wykonać swoje obowiązki to oznacza, że potrafię organizować czas.

@PainItBlack
  • Odpowiedz
via Android
  • 29
@czternastaczydziesci w ciągu roku 10 mandatów, kilkunastu zatrzymanych do przestępstw i poszukiwanych. Staram się wykonywać swoją pracę dobrze i sumiennie.

@RuchaczSpychacz Przykro, że masz takie doświadczenie. Mam nadzieję, że się zmieni.

@sajko Zastanów się na prawdę poważnie. Nie zarobisz dobrze, bez znajomych nie osiągniesz dużo, ludzie w większości nie będę Cię lubili.
  • Odpowiedz
  • 0
@Oberon już dawno postanowiłam ;) po studiach zarobię trochę wiecej, bardziej mi zależy na spełnianiu siebie niżeli na pieniądzach, znajomości jako takie już mam, jeśli ktoś mnie nie będzie lubił za to że jestem policjantką to już jego problem
  • Odpowiedz