Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@tomszczyk problem jest taki, że jeśli jest jakiś regulamin, a taka szprycha może go ignorować to ile jest warty taki serwis? Wrzucał ktoś na redditem filmik od gościa, który to podsumował. Jakiś typ zrobił podkoloryzowaną tyradę o takich laskach to go zbanowali na tydzień, a jakaś dziunia udawała na steamie, że się masturbuje to dostała 24 godziny.
Ta laska ze screena miała ponoć rozmowę z jakimś adminem i jej powiedział, że ona
@BulczanPotasu: Teraz? Przecież to już od dawna głośno o tym było :D
Nie rozumiem jakim cudem to ma prawo istnieć. Twitch nie jest od pokazywania #!$%@?, sami zapowiadali, że bany będą leciały lawinami i widać własnie jak im się to opłaca. Po drugie nie rozumiem co siedzi w głowach facetów, którzy to donatują. Ani grająca kobieta to nie jest już żaden ewenement, serio, ani nic nie zyskają, jedynie kasę stracą, bo
@Gerard_z_Libii: Wg mam przyklad z wlasnej reki, koles zasnal na streamie i dostal bana na pare dni. Ta baba z tego zdjecia na gorze nie zasnela bo jej organizm byl zmeczony ale zrobila to dla donacji, i co? i jajco bana nie ma. Hassan (twitch moderator) pewnie dostal jej nagie fotki i postanowil ze bana nie bedzie. #logikahassanaztwitcha

Probowalem znalezc jego zdjecie przez dobre 10min i za cholere nie moge go
@NexciaK ponieważ to nie jest showup.. Jak chce zarabiać na swoim ciele, to pod latarnię, albo na serwisy, które są do tego przeznaczone. Ja się nie dziwię ludziom, którzy zarabiają na streamowaniu, że mają taki ból dupska, bo oni mają jakiś content, pokazują jakieś umiejętności, a tu przyjdzie taka lafirynda, pokaże trochę cycka i #!$%@? i zarabia po 1000$ na dzień..
@NexciaK to już nie moja sprawa, ja twitcha w sumie też olałem, ponieważ #!$%@? opanowały ten portal.. Żeby utrzymać w miarę porządek na kanale Nervariena, czy kanałów, gdzie prowadzi swoją działalność, to bym 3/4 chatu musiał zbanować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Given: No coz, to jest ten paradoks. Hejtujesz za darmo, nakrecajac komus popularnosc, mimo ze na zywo widzialem wiele bardziej pociagajacych "girl gamers" ;)
W dotyku tez lepsze niz ta z monitora ^^
@NexciaK ( ͡° ͜ʖ ͡°) moja też ostatnio coś polubiła grać.. Zajmuje mi kompa ( ͡° ʖ̯ ͡°) zastanawiam się, jacy ludzie dają takim dotacje na twitchu, stulejarstwo lvl 1000.. Już bym wolał wejść na roksę, przynajmniej widziałbym i czuł, za co zapłaciłem..