Wpis z mikrobloga

Mirki moja dziewczyna z którą jestem 3 miesiące dalej nosi pierścionek zaręczynowy po swoim byłym,.bZacząłem ja wypytywac skąd ma taki pierścionek no i się przyznała a wcześniej sciemnaiala że dostała od jakiejś tam ciotki XP ale coś mi nie grało ona mówi że jej się podoba poprostu ten pierścionek i nie myśli nawet ze to po narzeczonym pamiątka. Ot taki pierścionek ale mnie to trochę nietakt być w związku i nosić dalej pierścionek po byłym narzeczonym. Poprosiłem żeby go nie zakładała to się wkurzyła i mówi że będzie go nosic i kropka. Pokluciliamy się. Przesadzam?
#zwiazki #kobiety
  • 33
  • Odpowiedz
@damianj4: ja nosze też pierścionek po byłym, a jestem w związku i nie ma problemy bo wie, że dostałam go na swoje 18 urodziny i ma raczej sentymentalną wartość, może kup jej jakiś pierścionek i zaproponuj zmianę
  • Odpowiedz
@damianj4: Jesteście ze sobą 3 miesiące i zamiast budować związek na rozmowie i zaufaniu wylatujesz z jakąś zazdrością? Dała ci jakoś do zrozumienia, że chce wrócić do byłego czy co? Zwyczajnie się czepiasz moim zdaniem
  • Odpowiedz
  • 0
Chciała mu oddać ale on powiedzial żeby go zatrzymała i tak nosi do tej pory, a z byłym nie ma żadnego kontakt już.
  • Odpowiedz
  • 16
@damianj4 Dla mnie to oznaka braku szacunku. Nie wiem jak można jeszcze aferę zrobić o to, że Ci to nie odpowiada. Chyba nie myśli o Was poważnie, albo jest kompletnie nietaktowna...
  • Odpowiedz
@damianj4: jak by miała szacunek do Ciebie i empatię to by go sprzedała oddała schowała a nie nosiła. Ustaw sobie tapetę swojej ex na telefonie i zapytaj czy tez jej nie przeszkadza xd
  • Odpowiedz
@damianj4 Jeżeli tak jej się podoba to powiedz jej żeby ten sprzedapa i kup jej padniejszy. Przypomina mi moją byłą. Po prostu kocha biżuterie ten pierścionek jej się podoba jako ozdoba po prostu kup jej lepszy i #!$%@?
  • Odpowiedz