Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie jaki kwik i jakie paski będą w TVPiS jak jedynie słuszna partia w końcu straci władzę? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co by się nie działo, to w końcu to nastąpi. W najbliższych wyborach, czy dalej.
Pamiętam jak oglądałem sobie TVN po wyborach prezydenckich, albo słuchałem TOK FM jak w USA wygrywał Trump. Śmiechom nie było końca na te żale, ale to jest NIC w porównaniu z tym co będzie, bo w TVN raczej dziennikarze nie bali się o stołki kiedy przychodził PiS. Tu sytuacja będzie inna, bo poza tym, że dostaną nakaz z góry żeby płakać, to każdy z nich będzie wiedział, że właśnie stracił pracę i pewnie nigdzie poza TV Trwam pracy nie dostanie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazpisu #neuropa #heheszki
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DiscoKhan: to jest tak zakorzenione ze tego za nic nie zmienisz. Nawet taki Trump jak sie dowiedzial co jest w notatkach w zwiazku z smiercia kenediego to polowe zatail, na wiele rzeczy nigdy wplywu nie bedziemy miec jako zwykle szaraczki
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: Wiesz ja nie twierdzę, że jakieś rewolucji nie da się przegłosować do sejmu, bo większość nie myśli w ogóle podczas wyborów, ale sam cegiełki na pewno nie będę dokładał.
  • Odpowiedz