Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie jaki kwik i jakie paski będą w TVPiS jak jedynie słuszna partia w końcu straci władzę? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co by się nie działo, to w końcu to nastąpi. W najbliższych wyborach, czy dalej.
Pamiętam jak oglądałem sobie TVN po wyborach prezydenckich, albo słuchałem TOK FM jak w USA wygrywał Trump. Śmiechom nie było końca na te żale, ale to jest NIC w porównaniu z tym co będzie, bo w TVN raczej dziennikarze nie bali się o stołki kiedy przychodził PiS. Tu sytuacja będzie inna, bo poza tym, że dostaną nakaz z góry żeby płakać, to każdy z nich będzie wiedział, że właśnie stracił pracę i pewnie nigdzie poza TV Trwam pracy nie dostanie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazpisu #neuropa #heheszki
  • 25
@max1983 w rzeczywistości to pracę mają zapewnioną do conajmniej 2020 roku, z tego względu że KRRiT bez prezydenta "następna wygrana partia" nie bedzie w stanie obalic. Chyba, że kontynuowaliby tradycję niekonstytucyjnej RMN i samodzielnie ustalać stołki w Mediach Publicznych - a to już jest niezgodne z konstytucją.
@max1983: gowno bedzie, bedzie jak zawsze, u nas od zawsze ten #!$%@?, pis pojdzie do opozycji i bedzie darl ryja tak jak teraz po, powtorka z rozrywki, nie mam pojecia jak ktos moze sie tak tym ekscytowac i udawac ze jest po lepszej stronie
@max1983: To są dziennikarskie prostytutki, pewnie momentalnie zapałają miłością do nowej władzy i w tej samej sekundzie zaczną #!$%@?ć w PiS myśląc, że się utrzymają.
@Mrbimbek: No tacy są Polacy, kto zdrowy na umyśle głosuję na POPIS? xD

Przecież to jest symbiont, elektorat PO to antyfani PIS. Na odwrót większa część wyborców PO to przeciwnicy PO, może obie partię się nie lubią ale głównie gromadzą nie faktycznie ludzi zainteresowanych ich programem tylko żeby "ci drudzy" nie rządzili.

Tak się kręci karuzela #!$%@?.