Wpis z mikrobloga

@Buniu: bo baby tak mają, że facet ma się wszystkiego domyślić, ona Ci nie powie bo honor nie pozwala masz się domyślić, że masz coś zrobić, jej pomóc itp.
  • Odpowiedz
Troche to obrzydliwe Pany wam powiem Ja tam futro od zawsze gole. Nie wiem tak każdy lubi co innego ale według mnie to morda ma być ogolona ( nie żadne wikingi) jaja poprzycinane lub ogolone aby jak spadną majty było coś tam widać. ;-) Nie drzewko afro z jasnym konarem...(dalsza część w spojlerze) Inna sprawa @SaveUs jadą ci niektórzy ale trochę maja racje skąd chłopa ma wiedzieć o co ci chodzi. Powiedz
  • Odpowiedz
@SaveUs Jezu. Jakie Ty robisz problemy ... *-* Jaki to problem powiedzieć wprost by sobie tam ogolił no... postaw się w odwrotnej też sytuacji. Ciekawe czy i Ty byś się domyśliła gdyby to jemu coś nie pasowało. Załamka ()
  • Odpowiedz
@SaveUs: no i widzisz, to jest kwestia gustu. Ja zawsze się goliłem na dole, mój aktualny pasek tego nienawidzi. Mówi ze to jest bardziej męskie. Sytuacje miałem zatem odwrotna. Nie chciała uprawiać seksu przes tydzień.
  • Odpowiedz