Wpis z mikrobloga

No to zaczynam #if
Pierwsze dwa tygodnie bez #silownia bo niestety zmiana pracy, mieszkania itp ale #if pomoże bo mniej czasu na myślenie o jedzeniu :).
Od dawna nie jem śniadań I jem w oknach 8 godzin a od poniedziałku start z oknem 2 godzinnym pomiędzy 16 a 18.

Waga na start 89kg i plan do końca przyszłego tygodnia na 85kg. Muszę zrzucić sporo wody niestety po ostatnich zaniedbaniach.

Co tydzień update.

#niezawodnysposob

Wczorajszy posiłek to pizzucha i makro nie najgorsze. Planuję bardziej przykładać się w stronę trzymania wyższego tłuszczu i deko mniej węgli. Tak do 200g na dzień.

Zobaczymy

#dieta #mikrokoksy #intermittentfasting
niezawodny - No to zaczynam #if
Pierwsze dwa tygodnie bez #silownia bo niestety zmian...

źródło: comment_tDLRYFPcu4KcSaXExNocO4xNRprEW08A.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@vezer stosowalem się do programu 2xme wcześniej, ale zacząłem w połowie wakacji jeść za mało (czasami jak, sobie sprawdziłem to było 500 kcal na dzień) i metabolizm zwolnił masakrycznie, pod koniec wakacji waga zaczęła iść w górę więc zacząłem jeść sporo więcej i waga stanęła. Teraz od jakiegoś czasu zacząłem mieć sporo energii, metabolizm chyba się w końcu rozkrecil na dobre bo jem koło 2800kcal I bez siłowni waga stoi w
  • Odpowiedz
  • 1
@niezawodny jadłeś za mało i waga rosła, zacząłeś jeść więcej i waga stanęła? to jest możliwe? :D

500kcal na dzień, nie wiem czy nie masz jakiś zaburzeń apetytu, ja bym tak nie dał rady, chyba że cały dzień nie miałeś dostępu do jedzenia (jakaś praca fizyczna)
  • Odpowiedz
  • 1
@vezer tak jest, metabolizm zwolnił mi tragicznie, nawet zauważyłem to po wynikach tsh w tamtym okresie bo badam w miarę regularnie hormony.

Dostęp do jedzenia był, nie chciało mi się jeść. Praca biurowa, miliony spotkań itp

@IcyHot okno 6h to musiałbym coś jeść w nocy :)
@AllOver nie zamawiałem ani nie jadłem pizzy poza swoją chyba od roku :)
Co do hormonów badam co jakiś czas więc się okaże.
  • Odpowiedz
@niezawodny: makro to nie wszystko, slyszales o witaminach i mkroelementach ? o blonniku do pracy jelit ?
jesli jestes w stanie nie byc glodnym i nie oszukiwac na takiej malej ilosci jedzenia to szacun.
W tydzien mozesz zrzucic 4 kg, ale wody, pytanie po co ? zebys sie lepiej poczul jak wchodzisz na wage ? co najwyzej ci sila, samopoczucie i metabolizm spadnie jak sie delikatnie odwodnisz pozatym zadnych innych
  • Odpowiedz
  • 0
@spidero trochę za mało zjadłem, co dwa dni po kolacji jem dodatkowo Jogurt naturalny z garscia śliwek, orzechów włoskich, olejem lnianym i pestkami dyni plus 3 łyżeczki błonnika.

Suplementacja na bieżąco witaminami. Poza tym pizza była jednorazowo, dzisiaj gulasz wolowy z kasza gryczana plus barszcz czerwony z i na koniec naleśnik że szpinakiem. Praktycznie i makro i mikroelementy licząc są spokojnie w normie.
niezawodny - @spidero trochę za mało zjadłem, co dwa dni po kolacji jem dodatkowo Jog...

źródło: comment_UwAhSvMLEb6iKGzQ1J6FToUxEwvfzk7q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@spidero wczoraj wrzuciłem pizze bo akurat robiłem. Przy, diecie też nie można się ograniczać do ścisłych posiłków jeżeli jestem w stanie tak dobierać składniki aby było w porządku. Można spokojnie zjeść lody czy np czekoladę gorzką cała tabliczkę co często robiłem żeby podbić sobie kcals.
  • Odpowiedz