Wpis z mikrobloga

@nathaliekill Jak mówiłem Jerry's Burger to "hurr durr tylko Gastronachina!!" krzyczały bojówki. W Gastro jest smacznie, ale Jerry's moim zdaniem ma lepsze jedzenie. A najlepsze są burgery z foodtrucka Jack Burger z ich sosem bbq ( )
@zupa_sosnowieckiego ja miałam z bekonem, a niebieski właśnie czarną perłę i on miał m.in. przypalone mango które smakowało jak węgiel zamiast słodyczą, a mi dali węgiel, który kiedyś był bekonem. Dało się to zjeść dopiero jak wyjęłam cały bekon, ale i tak super nie było, bo wołowina bez smaku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nathaliekill: no surowa, czyli krwista :) No faktycznie takie mięcho ma bardzo delikatny smak i nie każdemu to pasuje, no ale :P Jest zajebiste (nie mówię o smaku, bo to sprawa indywidualna), ale która knajpa by Ci podała surowe mieso nie będąc pewnym jakości :) Bali by się :)

Dziwi mnie tylko to spalenie, bo serio: jadłem tam wiele razy i nigdy mi się nie trafiło.

offtop: nie znasz jakiejś fajnej
@zupa_sosnowieckiego: no niebieski jest fanatykiem wołowinki, więc jemu akurat ufam że była kiepska :D Na slacka nie wchodzę teraz, bo można mieć tylko jednego na tel aktywnego, a robimy teraz projekt grupowy, więc tam muszę być online 24/7 ( ͡° ͜ʖ ͡°) krawcowej w centrum nie znam, sama teraz szewca szukam (,)