Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
elo mirki. nigdy nie ruchałem (17 lat wiec wiem ze to w miare normalne, ale w sumie ciekawi mnie jak to jest a dziewczyny nie mam. mam za to kolezanke, ktora wielokrotnie mniej lub bardziej jasno dawala mi znac ze chce to zrobic. ma chlopaka, ale zrywa z nim raz na 2 tygodnie, wiec musze tylko wyczaic moment (XD) a on jest z nia tylko po to, zeby poruchac i chyba kazdy doskonale o tym wie oprocz niej. ogolnie smieszna sytuacja. ale zastanawiam sie, czy podzialac. ona ten sam wiek, w sumie jest taka 7/10, jak sie dobrze pomaluje to moze nawet podchodzi po 8/10. jest strasznie tepa, serio. moglbym sie o niej rozpisac ale nie ma potrzeby. generalnie wszystko sie kreci wokol tego, ze mi sie bardzo chce a nie mam z kim i ona wydaje sie jedyna opcja jak na razie. znamy sie bardzo dlugo, ale teraz nasz kontakt jest sporadyczny. boje sie, ze jak zaczne z nia bardziej rozmawiac, po czym zaciagne do wyra i zerwe kontakt, to zlamie jej serce czy cos i popadnie w depresje przeze mnie, a wiem ze nie bede mial ochoty z nia dluzej utrzymywac kontaktu po wszystkim. co robic? wiem, ze sprawa jest smieszna (nawet dla mnie), ale licze na w miare powazne odpowiedzi i rady dla mlodszego kolegi (wiekszosc z was pewnie starsza ;p)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 16
@NIEKONWENCJONALNA: to nie chodzi o kolegów z przedszkola :-) To chodzi o poczucie że jest się facetem a nie #!$%@?ą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak więc Mireczku - jak ona chce, to daj jej to czego pragną kobiety. Ty się będziesz cieszył i ona też. Załóż tylko kalosza żebyś jakiegoś choróbska na wacku nie złapał
@marcel_pijak: to niech puknie zamek w drzwiach. A potem taki chłopaczek dorośnie i bedzie pisal żal posty bo go żadna mądra kobieta nie chce.
Nic dziwnego, jak polował na pustaki idąc na ilośc :). Jeszcze jakas zaciąży i bedzie kolejna Karyna z sebą czekający na zasiłki :p
Jeszcze jakas zaciąży i bedzie kolejna Karyna z sebą czekający na zasiłki :p


@NIEKONWENCJONALNA:
@AnonimoweMirkoWyznania: to tez OPie. Przed pojsciem do lozka z taka panna warto pamietac ze takie "wypadki" tez sie zdażają i moze ona zostac matka twojego dziecka. Dlatego warto wybrac kogos z kim przynajmniej bedziesz potrafil sie dogadac "jak by cos".