Wpis z mikrobloga

Mireczki, widzieliście gdzieś w polskim sklepie (czyli bez miesiąca czekania na dostawę jak na Ali) kabelek podobny do tego na zdjęciu? Moje wszystkie słuchawki do telefonu kończą żywot z powodu złamanego przewodu przy wtyczce. Kilka takich przedłużek po dychu za sztukę i byłby spokój na długi czas.. Na Alledrogo jest dużo niby podobnych ale: po pierwsze primo - wtyk prosty a nie 90st (bardziej wrażliwy na złamanie); po drugie primo - co jeszcze bardziej istotne - albo zamieniają TRRS<->TRS albo zmieniają położenie pinu z masą. A ja szukam zwykłej prostej przedłużki TRRS o długości 10cm. Znalazłem jedną ofertę na Ali ale może ktoś widział takie cudo bliżej?
#pytanie #telefony #aliexpress #allegro
Pobierz gasdma - Mireczki, widzieliście gdzieś w polskim sklepie (czyli bez miesiąca czekania...
źródło: comment_p1jXbwd7Utk27FyRfn42sdgz1ERhUyiX.jpg
  • 12
@Karbon315: Wtyczki kątowej do lutowania raczej nie kupię a lutowanie kabel-kabel przy tych nowych wynalazkach bez izolacji poliwnitowej jest dosyć problematyczne. Można od biedy użyć normalnej wtyczki ale ta jest jeszcze większa od tych zalewanych i noszenie w kieszeni telefonu z taką dużą naroślą może oderwać/uszkodzić gniazdko Jack.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)