Wpis z mikrobloga

Witajcie mam taki problem. Mianowicie grałem sobie kilka miesięcy temu w DS1/DS3 było fajnie i całkiem spoko. Później nastąpiła kilku miesięczna przerwa od tej gry. Chciałem wrócić dzisiaj, ale niestety controller nie działa w grze. To znaczy w Windowsie działa bez problemu odczytuje ruchy gałką i przycisków, bezproblemowo działa na emulatorze ePSXe. Niestety tylko coś w DS się popieprzyło i przy okazji w Nioh też.

Dodam, że mam zainstalowane sterowniki i program x360ce. Próba reinstalacji sterowników oraz x360ce nic nie dała. Tak samo nic nie dała reinstalacja gry.

Controller : Logitech Rumble 2

Sprawdzałem, też porty USB - wszystkie sprawne.

#darksouls #darksouls3 #darksouls2 #nioh #gry #pcmasterrace
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaBu1908: Hmm - spróbuj użyć emulatora pada do XBOXa. I tego używałem kiedy jeszcze nie miałem mojego pada do X360. Cała masa gier nie toleruje innych padów niż właśnie te, głównie te gry od Microsoftu.
  • Odpowiedz
@NaBu1908: Zanim się zaopatrzyłem w pada od xa to korzystałem z tego x360ce, ale miałem z nim czasem problemy, świetnie za to sprawdzał się motionjoy, ale nie wiem czy go nie ubili bo parę lat już nie musiałem używać żadnych emulatorów
  • Odpowiedz
@NaBu1908: Jeszcze wiem że używałem jakiegoś emulatora co miał w nazwie DS3, ale używałem do czasu aż nie znalazłem motionjoya, u mnie x360ce się sypał czasem, czasem działał, czasem nie, więc go olałem. Jak na moje najsłabszy z tych wszystkich emulatorów jakie wymieniłem. Motionjoy mnie nigdy nie zawiódł, ale chyba wymaga ciągłego podłączenia do neta, tak coś kojarzę. Wybacz za moją pamięć, ale to serio było z 7 lat temu.
  • Odpowiedz