Wpis z mikrobloga

@wyindywidualizowanyentuzjasta: A ojca, matkę, 2 dzieci i psa na jednym skuterze? xD Pies na tej platformie, ojciec prowadzi, za nim dziecko przyciśnięte matką i jeszcze jedno dziecko za nią. Nie muszę dodawać, że dzieci i pies oczywiście bez kasku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fuji: Nie tylko widziałem, bo sam tak jeżdżę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żona lub teściowa z tyłu, na tę platformę pakuję siostrzenców i tak sobie jeździmy. Najwięcej to wiozłem 4 osoby (licząc siebie) na jednym skuterze. Kaski mam niestety tylko dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowanyentuzjasta: Jest całe mnóstwo rzeczy których nienawidzę w Azji (narzekam jak rasowy Polak) ale ta wolność tutaj jest niesamowita. Możesz sobie wieźć lodówkę na motocyklu i nikt nie daje o to #!$%@?.
Pomagałem kiedyś znajomemu naciągać pas przedni w samochodzie po stłuczce. Zaczepiliśmy linę o latarnię i szarpaliśmy na wstecznym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat przejeżdżała policja to tylko zapytali dlaczego znajomy nie robi tego w swoim
  • Odpowiedz
@fuji: Z tą wolnością to się zgodzę. Ludzie wożą sobie lodówki i meble i nikt się tym nie przejmuje, widziałem dzieci jeżdżące na przyczepie za samochodem, sam jeździłem na pace pick-upa i nikt mnie nie aresztował.
Często jest tak, że masz drogę 2 pasy w jedną i 2 pasy w drugą stronę. Gdy jest korek to droga zmienia się w 3 pasy w jedną i jeden pas dla ruchu przeciwnego, ludzie
  • Odpowiedz
  • 2
@wyindywidualizowanyentuzjasta Ruch drogowy w Azji >> Ruch drogowy w Europie

Podoba mi się to, że jeżdżą wolniej i płynniej. Nie ma jak w PL, że za3,14erdalam główną to mam bezwzględne pierwszeństwo a jak mi zajedziesz to przyspieszę i walnę żeby dać Ci nauczkę. Tutaj sie ruch na skrzyżowaniu płynnie przeplata. Jak zmieniają pasy to nie skokowo w 0.00034 sekundy tylko powoli i płynnie zeby skuterom dać czas na reakcję, tak samo skręt
  • Odpowiedz