Wpis z mikrobloga

@TompsonzPolski: Ale te papierosy są produkowane w Polsce, alko w większości też, więc gdzie tam może być jakieś cło. Duty free oznacza, że jak lecisz poza Unię to nie naliczą Ci vatu. Tak czy inaczej, nawet z vatem, papierosy i alko nie nie są droższe więcej niż 10-20% ceny z normalnego sklepu (a często są nawet tańsze). Tak więc jakim cudem oni zarabiają na tym, mimo czynszu a na zwykłej
  • Odpowiedz
Zawsze piję na pokładach samolotów i nigdy nikt mi nie zwrócił uwagi. Jakie konsekwencje mogą za to grozić?


@DylematyMoralne: kolega kilka lat temu lecąc do chin z żoną liniami KLM kupił sobie łychę i colę na drogę, alkohol skonfiskowała stewardessa, wzięła nazwiska i pouczyła, że następnym razem kolega już nie kupi biletu na KLM jeśli zdarzy się taka sytuacja z alkoholem.
  • Odpowiedz
Ogólnie wielu z was wypowiada się tutaj jak cebulactwo, które raz w roku jest na tanim lotnisku, bo czarter na wakacje allinklusiv w jakimś muzułmańskim syfiastym kurorcie, więc te sklepy widzieli przez witrynę i "o halyna to żodne promocje, drożyj niż u nas w GSie wy wsi!".


@03lve37912: o pan z warszawy, jeżdzący komunikacją miejską janusz biznesu przyszedł na wykop i mówi, że mają się nam ceny podobać. lecisz dwa
  • Odpowiedz
@sciana Kurna na tel jestem. Przy wywozie zależy gdzie bo to inne kraje dają cło. W UE raczej nie ma to jasne także masz rację w tym zakresie.

Kurcze dla mnie to intuicyjne jest ze Musi być drożej niż w biedronce. Nawet drożej niż na rynku w knajpie bo w knajpie masz obrót x większy
  • Odpowiedz
  • 2
@03lve37912 przez cały temat leci z ciebie tyle jadu jakbyś przegrał życie przez takich którym (nieudolnie) próbujesz dosrac, sory ale to ty wychodzisz na idiote chwaląc się że masz dwa auta czy wzywając od juniorów cebulakow
  • Odpowiedz
@03lve37912: to czemu pousuwałeś komentarze, frustracie? chciałeś pokazać, jaki wielki z ciebie bogacz, a słoma z butów ci taka wystaje, że aż mi wstyd za ciebie. pierwszy mnie zaatakowałeś, testovironie warszawski, serio #!$%@? już toczyć jad na jakieś inne forum, bo tutaj już dno osiągnąłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Usuwam na bieżąco swoją aktywność, jakbyś też zauważył, to byłoby miło. #!$%@? mam na samsungowego pachoła, wielkiego biznesmena na juniorze za 3.5 na rękę :) #!$%@? #!$%@? biedaku.


@03lve37912: zacytuję, żeby ludzie wiedzieli z jakim burakiem tutaj "rozmawiają" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a ty jesteś kretynem bez rozumu,


@03lve37912: Meh tym komentarzem tylko potwierdziłeś moje obawy z poprzedniego komentarza, nie nazwałem Cię kretynem tylko napisałem że wychodzisz na idiote przez swoje żenujące teksty, a nie że JESTEŚ idiotą.
Boli Cię prawda, więc wyzywasz od "#!$%@? biedaków".

Czarnolisto i żegnam
  • Odpowiedz