Wpis z mikrobloga

@Myrcin-: Róznie bywa. Być może bank chce założyć blokadę na większą kwotę a dopiero później część zostanie zwrócona po przewalutowaniu. Chociaż ja miałem całkiem odwrotnie - bank pobierał mi mniej przez co po powrocie do polski i sprawdzeniu konta ukazał się spory minus ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko ja miałem konto w złotówkach (podwójne przewalutowanie). Generalnie przy wypłacie 10k bht przy pomocy karty t-mobile w złotówkach a
@iwannagethigh: Tylko, ze z revolutem wyplace max 800zl co daje 7xx batów. T-mobile wygrywa, bo kurs mastercard jest lepszy, niz revolutowski(bat nie jest plynna waluta). Pytanie tylko czemu to nie dziala...
Tylko, ze z revolutem wyplace max 800zl co daje 7xx batów


@Myrcin-: Trochę mnie zaskoczyłeś tym limitem. Ja wypłacałem kilkukrotnie po 10k bht (wg Revulot było to 1145zł czyli 23zł więcej niż wg kursu Google) i problemu nie było. Teraz dopiero przeczytałem, że do wypłat powyżej 800zł jest doliczana prowizja 2%.

T-mobile wygrywa, bo kurs mastercard jest lepszy, niz revolutowski(bat nie jest plynna waluta)


@Myrcin-: Nie mogę się z tym
@Myrcin-: No dobra. Z tego wynika, że przy wypłacie ponad 3200zł teoretycznie zaoszczędzasz jakieś 25zł. Chociaż tak jak pisałem wcześniej przy porównaniu rachunku kumpla z moim Revolut nadal było na korzyść tego drugiego. Nie wiem jak jest w T-mobile ale banki często pobierają dodatkową prowizję za przewalutowanie.

Zastanawia mnie tylko dlaczego nie spróbujesz wybrać 15k albo zwiększyć limit na 650$. Jestem przekonany, że to zadziała. No chyba, że po prostu Twoja