Wpis z mikrobloga

Mirki i być może Mirabelki. Sprawa jest taka, ze szukamy razem z Niebieskim jakiegoś fajnego auta do ślubu. Rejon łódzkiego, śląskiego, opolskie (generalnie Wieluń). Termin 16.06 roku przyszłego :) bardziej interesują nas jakieś stare auta ale już generalnie rozważamy wszystkie opcje. Olx przejrzany cały i szału nie było, a jak już był to niestety terminy zajęte. Może ktoś z Was zajmuje sie wynajmem aut do ślubu, bądź jakiś Wasz znajomy. #slub #wesele #carboners #wynajemsamochodu #czestochowa #slaskie #lodzkie #samochody #samochodyzabytkowe
  • 17
@s7olar: tez wydawalo mi sie to wszystko dziwne i za szybko ale terminy niektórych wykonawców były już sporo wcześniej zajęte :/ @polejpolej: zaraz podeśle niebieskiemu :D @PorryHatter: 4 lata? :o ja sie dopiero albo i już za to zabieram póki mam urlop i wszystko na raz ogarniam xD
@MrFruu: sala oaza w drobnicach mało znana :) ale ceny baaardzo przystępne i super okolica. @PorryHatter: zespołu szukaliśmy 2 lata wcześniej i ten który chcieliśmy był już zarezerwowany :| zreszta jedna upatrzona przez nas sala tez.. wszystkie usługi są liczone drożej jak dodasz ze to na ślub xD bukiet, w przypadku różowych makijaż, fryzjer ..