Wpis z mikrobloga

Mirki i ukryte Wegierki!

Planujemy 4 (!), tym razem Gwiazdkowe wykopiwo w Londynie. Wasza opinia tez sie liczy, wiec podawajcie prosze daty ponizej, kiedy Wam pasuje. Piatek/sobota bylyby najlepszymi dniami. Pozostaje ustalic konkretna date.
Prawdopodobnie spotkamy sie na Liverpool Street Station, w Hamilton Hall (Wetherspoon) tuz przy wyjsciu ze stacji.
Chcemy wyjsc naprzeciw wszystkim Mirkom i Wegierkom, oraz ich drugim lepszym/gorszym polowkom :D

#wykopiwolondyn #londyn #uk

@CCTVm8 @mojsze @MattMan @arkadiuszl4g @Gensek @m_bielawski @niemamdupy @derincon @siwy92 @elmozgo @marcinsa12 @tptak @kwiatosz @bacteria @wu_tang_LAN @MojszeZimmerman @kocham_jeze @AmonGoeth @majkkali @Kureks @Bionizy

Jesli kogos pominelam, to na 99 % z predmedytacja, bo szkoda mojego czasu na tagowanie, a Wy i tak nie przychodzicie. Jesli pominelam niechcacy, wybaczcie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 37
  • Odpowiedz
@Euthymol: Wszystkim nie dogodzisz. Myślę, że lepsza byłaby sobota bo jednak mniej osób pracuje w niedziele (statystycznie). Ewentualnie zrobić dwa spotkania - piątek i sobota... Ale wtedy polecam mocną wątrobę i wytrzymałość na brak snu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeśli trzeba będzie i mam jak to chętnie pomogę jakoś w organizacji :>
  • Odpowiedz
Nie zakladam nowego wpisu, tylko zawolam tutaj uczestnikow, zeby randomy nie zaspamowaly.

https://doodle.com/poll/h8ypw3rsd3dsu98h

Podpiszcie sie nickiem z wykopu i zaznaczcie daty, ktore Wam pasuja. Wrzucilem do wyboru grudniowe piatki i soboty. Oprocz "tak"/"nie" jest trzecia, pomaranczowa opcja, oznaczajaca, ze ewentualnie moze byc :P
  • Odpowiedz