Wpis z mikrobloga

@Lapidarny: wiem ze to takie heheszki ale te 1.9s do 100 to tylko na specjalnych oponoach i kleju. w normalnych warunkach tak szybko nie przyspieszysz poniewaz nie problemem jest tu moc tylko przyczepnosc
  • Odpowiedz
@xqwzyts: ciii, nie psuj im mokrego snu o super elektryku, który jeszcze nie wyszedł, btw opony do chirona muszą być ze specjalnym indeksem prędkości, no i bugatti twierdzi:

Bugatti zaleca wymianę opon już nawet po 2500 mil. Po 10 000 mil (a najpóźniej po 30 000 mil) dobrze wymienić wszystkie koła w cenie 69 000 dolarów

Więc ja nie wiem jak z kosztami utrzymania takiej tesli :P
  • Odpowiedz
@Lapidarny: serio, Tesla ma już zasięg 1000km?

Editorino: No tak piszą na wikipedii, że ludzie z Tesli tak powiedzieli, że jak to auto wyjdzie w 2018 to będzie miało taki zasięg... Jeśli tak to wow! Rzeczywiście powolutku idą do przodu z tą technologią!
  • Odpowiedz
@klantik Tesla Roadster przecież już jest w produkcji, tak przynajmniej mówił Elon na pokazie. Tesla Semi będzie od 2019.


@BJXSTR: Była do 2012 i osiągami oprócz przyspieszenia nie robiła wrażenia. Wystarczy, że v-max to 201 km/h. Czyli zwykłe rodzinne kombi często szybciej pojedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz